Yurtta Türk Telekom interneti ile bazı sitelere erişilemiyor

Kéd

Kilopat
Daha fazla  
Yurtta Türk Telekom interneti kullanılıyor. Yaklaşık 30 dakikadır bazı sitelere erişemiyorum. Twitter, Steam, Epic Games, LoL gibi sitelere ve uygulamalara giremiyorum. Modemi restledim, modem arayüzünden herhangi bir güvenlik vs eklenmiş mi diye baktım ama yoktu. 1 saat öncesine kadar bir sorun yoktu. DNS değiştirdim ama bir şey düzelmedi sadece arada bir Twitter giriyor ama sonra yine atıyor. Türk Telekom genelinde bir sorun mu var acaba?

Klasik yurt interneti. Kız arkadaşım da aynı sorunu yaşıyor, yurt interneti sadece Instagram'ı açıyor şaka gibi. VPN kullanmayı deneyin bir de.

Klasik yurt interneti. Kız arkadaşım da aynı sorunu yaşıyor, yurt interneti sadece Instagram'ı açıyor şaka gibi. VPN kullanmayı deneyin bir de.
KYK yurdu değil hocam. Özel yurt ama internet işleriyle ben uğraşıyorum modeme erişimim vs. var. VPN ile denediğimde açıldı. VPN ile Türkiye sunucularına bağlandığımda da açtı.

KYK yurdu değil hocam. Vakıf yurdu ama internet işleriyle ben uğraşıyorum modeme erişimim vs. var. VPN ile denediğimde açıldı. VPN ile Türkiye sunucularına bağlandığımda da açtı.
Benim özel yurt ve Twitter'a giremiyorum. Giriyorum ama hiçbir fotoğraf yada video açmıyor. İnternet Türk Telekom mu bilmiyorum ama TP-link yazıyor. Arkadaşın dediği gibi vpn kullanarak gir.

Benim özel yurt ve Twitter'a giremiyorum. Giriyorum ama hiçbir fotoğraf yada video açmıyor. İnternet Türk Telekom mu bilmiyorum ama
TP-link yazıyor.
Siz de VPN açıp denesenize. Türkiye sunucusuna da bağlanıp deneyebilirsiniz. Ben hem yurt dışı hemde Türkiye sunucusuna denediğim de açtı.

Garip, sitelere erişimde bir sıkıntı yok şu an için.
Aynen Türkiye sunucusunda açtığına göre erişimde bir problem yok gibi gözükmekte. Acaba buraya gelen sunucuda mı bir sorun var türk telekom kaynaklı.

Tam sen yazarken üstteki yazıma ekledim. VPN ile işe yarıyor.
O zaman hocam bazı türk telekom sunucularında sorun var. Çünkü 1 saat öncesine kadar normaldi. VPN ile farklı sunuculara bağlanınca girdiğine göre.

Tam sen yazarken üstteki yazıma ekledim. VPN ile işe yarıyor.
@Nami Hocam sorun sizde düzelirse bana haber verir misiniz? Yarına kadar bekliyeceğim yarın düzelmezse arayıp sorayım. Bu arada sizde de yeni oldu dimi bu sorun öğle vakitlerinde vs normaldi.

Son düzenleme:
@Nami Hocam sorun sizde düzelirse bana haber verir misiniz? Yarına kadar bekliyeceğim yarın düzelmezse arayıp sorayım. Bu arada sizde de yeni oldu dimi bu sorun öğle vakitlerinde vs normaldi.
Benim kaç haftadır böyle internet. Dediğim gibi bir tek Twitter'a girmiyor. Zaten çok kullanmıyorum ama kullandığım zamanda VPN ile kullanıyorum. Onun dışında internette bir sıkıntım yok. Arada bir gidiyor o kadar

Yeni konular

Geri
Yukarı