Yutak bölgesi tıkanmış gibi hissetmek

TheJovenshire

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sürekli yutkunmak istiyorum yutkunmakta zorlanıyorum. Aynı yumru gibi bir şey var yutak bölgem ile soluk borusu arasında sanki tıkandı orası bugün gittim acile baktılar bir şey bulamadılar. Kulak burun boğaza görüneceğim dünden beri var. Ne olmuş olabilir arkadaşlar? Böcek falan mı kaçtı acaba boğazıma? Rahatsız oluyorum bayağı, burnumdan nefes alabiliyorum ağzımdan alamıyor gibi hissediyorum.

Sürekli yutkunmak istiyorum yutkunmakta zorlanıyorum. Aynı yumru gibi bir şey var yutak bölgem ile soluk borusu arasında sanki tıkandı orası bugün gittim acile baktılar bir şey bulamadılar. Kulak burun boğaza görüneceğim dünden beri var. Ne olmuş olabilir arkadaşlar? Böcek falan mı kaçtı acaba boğazıma? Rahatsız oluyorum bayağı, burnumdan nefes alabiliyorum ağzımdan alamıyor gibi hissediyorum.
Böcek vs aklına gelmesin öyle bir şey yok. Akut tonsilit veya farenjitten şüphelendim ama bakıp göremedilerse bunları egale ettim. Bakteriyel enfeksiyondan dolayı solunum yolu tıkalı olabilir. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanı baktığında kesin tanı koyulacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı