Yutkunulduğu halde yutkunulmamış hissiyatı

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam.

Yaklaşık 1 haftadır böyle bir şey yaşıyorum. Boğazımda sanki bir şey var böyle yutkunduğum halde orada kalıyor. Hiçbir acı falan söz konusu değil. Hasta da değilim. Bu yüzden sürekli su içmek zorunda gibi hissediyorum kendimi. Yutkunduğum halde orada kalan bi' şey var sanki. Nedir çözümü?

Not: Bu ara doktora gitmeyi sağlıklı bulmadığım için buraya yazıyorum. Çokta büyük bir problem olmasa gerek.

Arkadaşlar selam.

Yaklaşık 1 haftadır böyle bir şey yaşıyorum. Boğazımda sanki bir şey var böyle yutkunduğum halde orada kalıyor. Hiçbir acı falan söz konusu değil. Hasta da değilim. Bu yüzden sürekli su içmek zorunda gibi hissediyorum kendimi. Yutkunduğum halde orada kalan bi' şey var sanki. Nedir çözümü?

Not: Bu ara doktora gitmeyi sağlıklı bulmadığım için buraya yazıyorum. Çokta büyük bir problem olmasa gerek.
Sigara kullanıyorsanız balgam olabilir.

Arkadaşlar selam.

Sigara içiyorsan eyer balgam olabilir. Ya da psikolojik

Karantina öncesi sigara içen biriydim, 3 ay falan içmemiştim. 3-5 gün önce yine gün içinde 5-6 tane içmiştim. Bu yüzden kaynaklanıyor olabilir mi?

Sıklıkla yaşadığım bir durumdur genelde zamanla geçiyor ama gerçekten yutkunma zorluğu çok sıkıntılı. Aklınızda korona falan varsa değildir büyük ihtimalle çünkü önceden de yaşıyordum.

Geri
Yukarı