Yuukrp kanalı nasıl bir kanal?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Technopattakilerin korsan oyun launcherini savunacağını kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi.
Yüksek değil, ortalama bir zekada olsanız bile bu konunun korsan ile alakası olmadığını anlardınız. Konu başlığı bile Launcher ile alakalı değil.

Küçük çocukların fikirlerini değiştiren bu kanallardan nefret ediyorum ya. Bu da onlardan sınırım. Adını ilk kez duydum ama thumbnaillere bakarsak ne kadar aptalca bi kanal olduğu belli.

Hocam bende konuşabilirim isterseniz.
Hala sunucudaysanız üstten beni bulup ekleyebilirsiniz, virüs yok diyorum.
Hocam eğer virüs yok amaçında diyorsanız ben gelirim.
Hocam dediğim gibi bilgim yok pek, bugün araştırıp sizin bilgilerinizle ortaya bir şeyler çıkaracağım.
Tamamen tarafsız olacağım, sizin bilgilerinizi dinleyip ortaya çıkaracağım 🙂

Keşke bu kadar çokbilmişliği bırakıp Minecraft'ın nasıl çalıştığını da bilseniz...
Orijinal Minecraft'ın, eğer istenilen Java sürümü bulunmuyorsa diye üzerinden çalıştırmak için "paketlenmiş Java runtime"ı kurduğunu da bilmiyorsunuz. :/

Eki Görüntüle 1644623

Minecraft'ın, Java'nın kendi sitesinden uyumsuzluk sorunlarını gidermek için paketlenmiş Java sürümü indirdiği bir gerçek. Ne söylerseniz söyleyin, t*auncher yetkililerinin bu olay patlak verdikten sonra kodun "artık öncelikli olarak Oracle'dan indirme yapacak şekilde güncellenmesi" gerçekten şüpheli. Ve adam t*auncher'in kurup sildiği "temp" dosyalarından söz ediyor, ben sizin bunu deneyip dosyaları bulduktan sonra tarattığınızı görmedim daha. Evet, DxDiag ve CPU/GPU kodlarında hatası var, fakat videonun kalanında bence çok da yanlış konuşmuyor.

Linç kısmına gelirsek, üzgünüm ama cidden linçlediniz. Forum yetkililerine çağrı yapılsa burada birilerine ceza aldıracak çok yorum var.

Hatta kurulan Java Runtime'ı genelde şurada oluyor, orijinal kullanan kontrol edebilir:
Kod:
C:\Users\(kullanıcıadı)\AppData\Local\Packages\Microsoft.4297127D64EC6_8wekyb3d8bbwe\LocalCache\Local

Hocam bunlar virüsmü yoksa *launcherın indirdiği dosyalar mı?
1674647313560.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı