Yuukrp kanalı nasıl bir kanal?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eki Görüntüle 1644605
image.png

Virüs var dostlar olmasa bile çok risk var.

Bunu nereden anladın kanka. :D

Eve gidince orijinale sahip olmama rağmen gidip yükleyeceğim hatta Premium da alacağım.

Bende orijinalide var ama yine de yüklü duruyor. Hem bu adam bu kadar Java üzerinde durmuş ama Java'yı gidip kendin yüklersen çözülür sorun :D?

• Bu konuyu Açıklayınız ve yorumlayınız zaten bir daha genellikle yuukrp ile alakalı paylaşımlar yapmayacağım bu son olabilir.
aslında korku oyunları çeken yabancı içereikleri türkçeye çeviren bir adam genel içrekler böyle.

Ahahaha videosunu izledim boş boş şeyler anlatmış yine. Neymiş Dxdiag kodu varmış. O olmadan nasıl bilgisayarına optimizeli çalışabilir ki? Yada görüntüyü ekran kartından mı işlemciden mi almalı nerden bilsin uygulama.

@Poseidon1 hocam sizi ve birkaç arkadaşı koymuş linçliyorsunuz diye. Hala geçerli kanıt göremiyorum o yüzden relax.
Eki Görüntüle 1644500
Ünlü olduk desene 😎🤙

İnsanlar yanlış anlattığını söylediği için linçliyor ben şahsen Yuukrp'ın haklı olduğunu düşünüyorum ama korsan bir oyun zaten savunmamalı insanlar.
Türkiye korsanı savunmayan bir ülke oldu da benim mi haberim yok? 7-8 yıl önce Team Extreme vardı, şimdi de TL***er var. Ülkemizdeki insanların çok büyük bir kısmı yıllardır Minecraft'ı bu launcherlar aracılığıyla oynuyor.

TL***her kullanmıyorum ve olayın detaylarını bilmiyorum, Yuukrp denen adımı da tanımam etmem. T***cher'da virüs olduğunu kanıtlamayı başarsa bile hiçbir şey değişmeyecek. Bu ülkedeki insanlar hâlâ verilerinin satılmasını umursamıyor. T***cher virüslü çıktı diye herkesin orijinal Minecraft alacağını mı sanıyorsunuz? Başka bir launcher bulup oradan oynamaya devam edecek herkes. Dediğim gibi olayın detaylarını bilmiyorum ama Yuukrp denen kişinin videosuna baktığım zaman öyle çok net bir kanıt göremedim.

Araştırmadan ziyade çeviri yapıyor ya da tamamen yanlış araştırıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bunu videolarda hiç bir şekilde görmeden rüyamda cidden görmüştüm.

Hocam yapma etme ya sence crack kullanan birisi ne için kullanıyor parası olmadığı için bağış yapacak adam crack kullanmaz desteklediğiniz olaya bak.

Lan adamlar para basıyor sen ne diyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı