Yuukrp TLauncher'i neden ifşaladı?

44X_Odin

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Neden t yuukrp‘ in TLauncher ‘i yalan şekilde ifşaladı? Bu sorunun Launcher'i linçlemek için gibi yanıtlardan başka bir yanıtı var mı? Neden bunu yapmış olabilir? Ve 2. soru olarak; TLauncher'in yapımcılarının virüs hakkında kötü bir amacı var mı? Gelin tartışalım…

Para?

ve ilk o ifşalamadı sadece milletin içeriğini çalarak Türkçe şeklinde yayınladı. (şimdi baktımda en azından credit vermiş Türk içerik üreticilerinden beklenmeyen hareket.)
1674408399015.png

ben 3 senedir arkadaşlarla baya kullandık herhangi bir sıkıntı çıkmadı.

Para?

ve ilk o ifşalamadı milletin içeriğini çalarak Türkçe şeklinde yayınladı.

Eki Görüntüle 1641458
Evet ama kaynağını belirtmiş açıklamada pekte çalmış denemez.

Bu arada açıklamada sorunun devamı yazıyor.

Neden t yuukrp‘ in T Launcher ‘i yalan şekilde ifşaladı? Bu sorunun Launcher'i linçlemek için gibi yanıtlardan başka bir yanıtı var mı? Neden bunu yapmış olabilir? Ve 2. soru olarak; T Launcher in yapımcılarının virüs hakkında kötü bir amacı var mı? Gelin tartışalım…
Bu arada açıklama sorunun devamıdır.

İfşalamadı. Yabancıların yaptığı videoya denk gelip o konu hakkında Türkçe şekilde video çekti. Haftalardır bilinen bir olay Türkiye ve maalesef bu forumda bu yüzden duyulmuş oldu.

Neden yaptı? İzlenme kasmak, para kazanmak için. Ben olsam ben de yapardım. Adamı suçlamıyorum. Ama ben güncel olarak takip eder, gördüğüm ilk anda (orijinal videodan saatler/günler sonra) yapardım. O çok övülen, elit sanılan Barış Özcan ve Evrim Ağacı da çok farklı şeyler yapmıyor. Yabancılarda gördükten haftalar sonra değil, saatler/günler sonra görüyorum sadece. Tüm içerikleri böyle demiyorum ama hatırı sayılır miktardaki içerikleri bu şekilde.

Piyasaya bakınca gayet ucuza elde edebilecek ve çoğu oyundan fazlasıyla uzun oynanışa sahip bir oyunun bu kadar korsan kullanılmasını görmek üzücü.

İfşalamadı. Yabancıların yaptığı videoya denk gelip o konu hakkında Türkçe şekilde video çekti. Haftalardır bilinen bir olay Türkiye ve maalesef bu forumda bu yüzden duyulmuş oldu.

Neden yaptı? İzlenme kasmak, para kazanmak için. Ben olsam ben de yapardım. Adamı suçlamıyorum. Ama ben güncel olarak takip eder, gördüğüm ilk anda (orijinal videodan saatler/günler sonra) yapardım. O çok övülen, elit sanılan Barış Özcan ve Evrim Ağacı da çok farklı şeyler yapmıyor. Yabancılarda gördükten haftalar sonra değil, saatler/günler sonra görüyorum sadece. Tüm içerikleri böyle demiyorum ama hatırı sayılır miktardaki içerikleri bu şekilde.

Piyasaya bakınca gayet ucuza elde edebilecek ve çoğu oyundan fazlasıyla uzun oynanışa sahip bir oyunun bu kadar korsan kullanılmasını görmek üzücü.
Aslında sorun yabancı bir kanaldan içerik çalması değil. Sorun, aldığı içeriğin doğruluğunu araştırmadan yanlış bilgi yayması.

Aslında sorun yabancı bir kanaldan içerik çalması değil. Sorun, aldığı içeriğin doğruluğunu araştırmadan yanlış bilgi yayması.
Videosunu izlemedim. Muhtemelen yabancı kaynağın içeriğini değil, başlığını aldı sadece. İçeriğini alacak birisi haftalar sonra video çekmez. Millet o kadar sürede kısa film çekiyor, Türk yapımcılar sinema filmi çıkarıyor.

Videosunu izlemedim. Muhtemelen yabancı kaynağın içeriğini değil, başlığını aldı sadece. İçeriğini alacak birisi haftalar sonra video çekmez. Millet o kadar sürede kısa film çekiyor, Türk yapımcılar sinema filmi çıkarıyor.
Maalesef içeriği de tamamen aynı, kendisi sadece bir iki şey fazla eklemiş ki onlar da yanlış.

Zaten çoğu Türk youtuberlar böyle,kopyala+yapıştır…..

Yeni konular

Geri
Yukarı