Yuukrp TLauncher'i neden ifşaladı?

Zaten pek iyi bir Launcher degil surekli ariza cikaran bir Launcher. MultiMC onerebilirim daha da stabil calisiyor. Bazi aciz arkadaşlar yuukrp isimli sahsin yasi kucuk oldugundan asagilamis. Sormak lazim onlar hayatlarinda bir şey basarabilmis mi cunku 14 yasinda bu sorumlulugu almis kisiler saygi duyulmasi kisilerdir bana gore.

Zaten pek iyi bir Launcher degil surekli ariza cikaran bir Launcher. MultiMC onerebilirim daha da stabil calisiyor. Bazi aciz arkadaşlar yuukrp isimli sahsin yasi kucuk oldugundan asagilamis. Sormak lazim onlar hayatlarinda bir şey basarabilmis mi cunku 14 yasinda bu sorumlulugu almis kisiler saygi duyulmasi kisilerdir bana gore.
14 yaşında olup gerçekten bu Java dilinden anlayıp yorumlasa saygı duyardık. Sence 14 yaşında olup kendinden büyüklere ve yazılım bilgisi olanlara kafa tutan birine saygı duyulur mu?

Saygı duyulması gereken biri olabilir Eren (Yuukrp) ama @Mehmet Kerem Gökcek 'in dediği gibi ondan büyüklere ve yazılım bilgisi olanlara saygısızlık yapıp onlara kafa tutan birine bizde saygı duymayız.Diğer uygulamalarda (Discord) ' da virüssüz olmadığını kanıtlamaya çalışan insanlara "Tamam git t-launcherini oyna" diyen biri Yuukrp.Böyle birine nasıl saygı duyalım?

14 yaşında olup gerçekten bu Java dilinden anlayıp yorumlasa saygı duyardık. Sence 14 yaşında olup kendinden büyüklere ve yazılım bilgisi olanlara kafa tutan birine saygı duyulur mu?
Ben ondan bahsetmedim 14 yasinda youtuberlik sorumlulugunu aldigi icin saygi duyuyorum dedim zor bir sey o psikolojiye girmek. Ama bazilari kitlesi max 12 kendisi de 14 yasinda izlenmez bu velet diyip on yargili konusuyor ben ona kiziyorum.
Bu arada java konusunda hakli olabilirsn ben yazilimdan anlamadigim icin bakmadim.

Yeni konular

Geri
Yukarı