YuukRP'nin kanalı sahte telif attığı için kapanabilir

ErenY

Kilopat
Tost olabilir adlı kişinin YuukRP'nin kanalını ifşaladığı videoyu izleyen CharmQuell'in yorumlarına göre Yuukrp'nin kanalı sahte telif attığı için kapatılabilir. Bu YouTuber yakın zamanda Technopat'taki kullanıcılara bile videosunda yer verdi.
Son cümlede bahsedilen video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(ilk saniyeler)
CharmQuell'in yorumladığı video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

(sahte telif olayını yorumlaması 17. dakika 14. saniyede başlıyor.)

Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapatılırsa sevinirim içerik çalıyor çoğu kişi bunu yapıyor ama charm gibi birinin videosunda ifsalandiktan sonra devam etmesi zaten kişiliğini belli ediyor bunu demem belki de yanlış ama çocuk işte 14 yaşında ne beklersin.

Güncelleme:

Part 2 çıktı kesin izleyin. Yuukrp ve diğerleri DC'de bir araya geliyorlar ve tartışma çıkıyor. Yuukrp acıtasıyon yaparak, yaşını bahane ederek ve saçma sapan sebepler ile kendini savunmaya ve haklı çıkarmaya çalışıyor. Komedi şovu gibi olmuş. İzlemeyen çok şey kaçırır. 🤣

Güncelleme:

Part 2 çıktı kesin izleyin. Yuukrp ve diğerleri DC'de bir araya geliyorlar ve tartışma çıkıyor. Yuukrp acıtasıyon yaparak, yaşını bahane ederek ve saçma sapan sebepler ile kendini savunmaya ve haklı çıkarmaya çalışıyor. Komedi şovu gibi olmuş. İzlemeyen çok şey kaçırır. 🤣
Şuan CharmQuell yayında drama devam ediyor!

Güncelleme:

Part 3 yayında. Yuukrp'nin kanalı an itibariyle hala açık. Ama kendisi abone kaybetmeye başlamış. (566 bin -> 565 bin)

Zaten yayında saçma sapan argümanlarla açıklamalar yapıp kendini batırmıştı, bir de yaşını bahane edip şimdi olsa yapmazdım diyerek izleyenleri çileden çıkartmıştı. Bardağı taşıran son cümle ise "Ben bir şey olacağını düşünmüyorum." olabilir. Resmen itirafı veriyor, sonra hiç bir şey olmaz diyerek kaçmaya çalışıyor. Umarım kanalı kapanır bu çocuğun ve bir daha olgun bir yaşa gelene kadar yeni bir kanal açmaz. (Zaten youtube kariyeri bitti.) Vergi kaçırdığı bile iddia ediliyor kendisinin arkadaşlar. (Kanıtlarla!) 13-14 yaşındaki bir çocuk deyip geçmeyin lütfen.

Ayrıca son videosundaki yorumlar dikkat çekiyordu:

"YUUKRP ADAMDIR" vs. vs (Bunlardan onlarca.) (Tabii kitlesi çocuk, böyle yorumlar normal.)

Ben de başında destek mesajı sandım takipçileri tarafından doğal olarak. Sonra üstte bir sabitlenmiş yorum gördüm, Yuukrp'nin kendi yorumuydu bu.

"Videomun altına yapılan bot yorum spamı bana ait değildir."

Demek ki destek yorumlarının hepsi botmuş. Şaşırtmadı tabi.

Şimdi bir daha bakayım dedim spam yorumlar silinmiş. (Saat 22.50) E tamam ama, senin dışında kim senin kanalına bot spamı atsın güzel kardeşim. İyice komediye döndürdün işi. Neyse arkadaşlar, Mesaj pek gelmiyor ama ben güncelleyeceğim ara sıra bu yazıları. İyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı