Yuukrp'nin TLauncher ile ilgili videosunun saçmalığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belki Kaspersky virüsü bulamıyor? Siz havadan false pozitivedir bu dediğiniz gibi diyorum bak. Kaspersky virüsü bulamıyor bence.
Hadi kaspersky bulamadı virustotal'daki diğerleri de mi bulamadı?

3-4 kıytırık dışında.

Ortada yüzlerce kişi yok derken 3 kişi var derse eğer çoğunluğun dediği olur.
Yani diyorsunuz ki. 100 tane 1. sınıf öğrencisi dünya düz derse 3 tane 1. sınıf öğrencisi dünya top şeklinde derse dünya düz mü olucak?

Yani diyorsunuz ki. 100 tane 1. sınıf öğrencisi dünya düz derse 3 tane 1. sınıf öğrencisi dünya top şeklinde derse dünya düz mü olucak?
Sizin dediğiniz bilimle alakalı.

Launcherda virüs olup olmadığı beni ilgilendirmez ama mâlum kişinin bir içeriği çalmış olması ve içeriğini sadece "bir" kaynakla destekliyor olması bir sorun. Yaklaşık 3 senedir bahsettiğim korsan launcherı kullanıyorum ve bilgisayarımda bir sorun görmedim. En fazla çerezlerle ilgili birkaç virüs olabilir.

Yani diyorsunuz ki. Yüzlerce 100 tane 1. sınıf öğrencisi dünya düz derse 3 tane 1. sınıf öğrencisi dünya top şeklinde derse dünya düz mü olucak?
Aynı şey değil. İnsanların kafası ayrı çalışır. Antivirüsler ise sadece virüsü silmeye odaklanır ve çoğu başarılıdır.

Aynı şey değil. İnsanların kafası ayrı çalışır. Antivirüsler ise sadece virüsü silmeye odaklanır ve çoğu başarılıdır.
Şu an milyonlarca kişi Tanrı yok diyor milyonlarca kişi var diyor sonuçta iki yer de kesin değil değil mi? O yüzden bunun false pozitive olup olmadığı da kesin değil. Bu kadar emin olmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı