"Z" kuşağı neden bu kadar önemli olabilir?

"Z" kuşağının neden bu kadar önemli olduğunu, milletin neden aç olduğunu izleyin. İyi seyirler...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Millet neden et yemiyor?

.

Son düzenleyen: Moderatör:
Z kuşağı eski nesilin gördüklerini görmediği için sesleri daha gür çıkıyor (olumsuz bir şey olduğunu söylemiyorum). Ben de Z kuşağındanım ve umarım böyle devam eder.

3. video 2:44 çok doğru, kimse korkudan konuşamıyor arkadaş ya. Ses çıkartsan malum kişi içeri alıyor seni yazık günah.

Hesapta herkesi döveriz biçeriz en iyi ülkeyiz ama sözde, hakkımızı aramaya geldiğinde ses çıkartamıyoruz. Gerçekten sesinizi çıkarın ya, 5-10 milyonluk nifusu bulunan ülkeye 1 lira benzin zammı gelir adamlar sokaklara dökülür, biz devlete aldığımız şeyin yarısı kadar vergi ödüyoruz ses yok.

3. video 7:02 dakika.

Son düzenleme:
Ben içinde bulunduğum Z kuşağının çok cahil, körü körüne inanan bir kuşak olduğunu düşünüyorum. Bunu arkadaşlarımdan, sınıftan, çevreden gözlemledim. "Atatürkçüyüm" diyenler 6 ilkeyi sayamıyordu yahu, ben ve arkadaşım dışında herkes. Çalışkanlık desen hak getire bütün gününü oyunlarla, dizilerle geçiren sanal alemde yaşayan okumaktan, bilmekten aciz kimseler çoğu böyle. Bilimi, eğitimi gelir kapısı olarak görüyoruz tıpkı eski nesil gibi bu çok yanlış. İçimizden birçok bilge çıkacağına gene de inanıyorum, en azından bu veli nimetleri boşa harcamayan kişiler de olacaktır.

Ben içinde bulunduğum Z kuşağının çok cahil, körü körüne inanan bir kuşak olduğunu düşünüyorum, bunu arkadaşlarımdan, sınıftan, çevreden gözlemledim örnek: Mesela Ekrem İmamoğlu'na körü körüne inanıyor bu herifin eşi PKK siyasi uzantısı olan partinin ele başı olanın karısıyla Başak Demirtaş'la birlikte olması HDP'ye destek için Diyarbakıra gitmesi ve buna rağmen Türk Halkının ve özellikle Z kuşağının körü körüne desteklemesine içim sinmiyor, "Atatürkçüyüm" diyenler 6 ilkeyi sayamıyordu yahu, ben ve arkadaşım dışında herkes, çalışkanlık desen hak getire bütün gününü oyunlarla, dizilerle geçiren sanal alemde yaşayan okumaktan, bilmekten aciz kimseler çoğu böyle. Bilimi, eğitimi gelir kapısı olarak görüyoruz tıpkı eski nesil gibi bu çok yanlış. İçimizden bir çok bilge çıkacağına gene de inanıyorum, en azından bu veli nimetleri boşa harcamayan kişilerde olacaktır.
HDP'nin içindeki PKK çatışması çok yanlış anlaşılıyor. HDP'li değilim ancak HDP'nin içinde PKK'yı savunanları savunmuyor bahsettiğin kişiler. Ne yazık ki HDP'nin içindeki PKK taraftarı olan kişiler ile liderler karıştırılıyor. Ve bu kolay kolay temizlenemiyor HDP tarafından. Aynısı tarihte de yaşandı. Çok partili hayata geçişte tamamen ayrı bir amaçla kurulan partilerde,tamamen ayrı bir güruh vardı.

Ben içinde bulunduğum Z kuşağının çok cahil, körü körüne inanan bir kuşak olduğunu düşünüyorum.

Peki y kuşağına ne dersin?"Müslümanım" deyip de 5 şartı sayamayanlar var.;)

Yeni konular

Geri
Yukarı