Z170 pro gaming BIOS Güncelleme Sonrası Ekrana Görüntü Gelmiyor

emrebykl

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Asus Z170 pro gaming marka anakartımda bios güncelledikten sonra ekrana görütü gelmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum. @Recep Baltaş

yokmu yardımcı olacak arkadaşlar pili çıkarıp taktım görüntü geldik ancak bios sürümü olarak 1202 gösterior asusun sitesinde ise son bios sürümünü 1104 olarak gösteriyor netten güncelledim biosu usb yi görmuyor diye Asus ez flash 3 utility bir türlü flash belleğimi görmuyor ne yapmam lazım

Edit. güncellemeyi yaptım şimdide durmadan mavi ekran hatası alıyorum

Kardeşim, bir kere de ben böyle bir sorun yaşamıştım. Biosu güncellerken dondu. Ben de reset attım ve sisteme görüntü gelmedi. Garanti sonucunda kartın aynısından değişimi yapıldı. Şu an ben de 1104 e güncelledim. 2 gün önce çıkmıştı. Al Suite 3 üzerinden güncellemeyi yaptım. Sen de bir daha ki sefer öyle yap. Sanırım Usblerle ilgili sıkıntısı var biraz. Yapacak bir şey yok gibi garantiye yolla. 1 aylık ürünse sıfırını yolluyorlar.

Edit: herşeyi tamamladım biosu da halletım asus sitesindeki güncel sürümü kurdum ancak şimdi system service exception hatası alıyorum işletim sistemim windows 10 entrpirese 64 bit yokmu yardımcı olacak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı