Z170 Pro Gaming sistem tavsiyesi

Bakın hocam, yeni oyun motorların çıkması en az 1 seneyi bulur.

Bu sürede Intel ne yapar, AMD ne yapar bilemeyiz. Günümüzde çokluçekirdek oyunlarda öne çıkmıyor. Zira 4K kullanıcı sayısı az.

Sizin hatanız, Intel yada AMD hiç işlemci çıkarmayacak gibi konuşmanız.
Hocam her ne olursa olsun ben 1080p'de bile Ryzen tercih ederdim. :)

@Silinen üye @SideWinder
Teşekkürler cevaplar için,
Açıkçası intel sistem kurmayı düşündüm, amd de çok kullandım fakat ısınma olarak intel'den fazla ısınıyolar, gerek işlemcisi gerek ekran kartı olsun.
Intel ilk tercihim olacak gibi fiyat farkı ciddi olsa da.

Gtx 1070 ekran kartı mantıklı tabiki, sizce onu mu kullanmalıyım? Benchmark testlerinde yakınlar, 200 tl gibi bi fark biniyor değişirsem, 8gb 256bit olması her ne kadar cazip olsa da, değiştirebilirim fark yaratırsa.

Diğer yazıyı anlayamadım o anakarta o ekran kartı için bios güncellemesi yapmanız lazım, dediğiniz. Nedendir? Güncel halinde uyumsuz mu geliyor? Bilemedim

açıklayıcı oldu , direkt Z2xx serisinden değişeyim kartı daha iyi olur :)

2k fazla bana, fhd yeterli :) monitörü ps4 için geçenlerde aldım, ek bi monitör almam diye düşünüyorum :) teşekkürler hocam

Hocam ben 580'e kötü mü dedim? Arkadaş 1070 almaya niyetlendi ve 2K olması gerektiğini sizden duyunca vazgeçmiş, bende 1080p 144Hz bir monitör ile de gayet iyi gider dedim.
Ben, fiyatını bahane ettim. :) Yoksa bir insanın, 1070 alması hem daha iyi, hem bizi de mutlu eder.

144 Hz mınitörler de ucuz değil maalesef. Öyle olsaydı, şuan mevcut monitörümü kullanıyor olmaazdım. (y)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı