Z2 güncelleme ile gelen özellikler

Dincer

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Adana
Daha fazla  
Evet arkadaşlar burada yeni gelen özelliklerden bahsedelim ki herkes yararlansın. Ben bir kaç özellik keşfettim başka görenler varsa benide aydınlatsın. İlk olarak kameraya bir kaç yeni uygulama gelmiş. Walkmanı açtığımda seste bir değişik geldi galiba ondada bir şeyler gelmiş.
Ekran bölümünde süper canlı mod gelmiş. Ps4 görüntü aktarma özelliği gelmiş. Ana ekranda saat ibaresi koyu punto olmuş. İkonlar büyümüş. Belki bana öyle geliyor olabilr ama alttaki sanal tuşlara ayrılan bölüm çok az küçültülmüş gibi ama bunfan emin değilim.
Ana ekran ve sayfaları yana çevirdiğimizde google arama butonu hep oluyor ayrıca simgeler küçültülmüş. Ben de hava durumunu gösteren uygulaması vardı onda da küçülme olmuş.
Yeni temalar gelmiş. Güç tuşuna uzun bastığımızda ekran görüntüsü almanın yanına ekran kaydetme ve yeniden başlatma özellikleri gelmiş.
Ultra stamina modu gelmiş. Ayrıca stamina moduna bakarsanız en alta stamina saat diye bir şey gelmiş.
Benim gözüme takılanlar şimdilik bunlar daha başka gördükçe paylaşmaya çalışırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı