Z3 Plus Kasaya 12 CM'lik Fan Takmak

Öncelikle hayırlı olsun. 4 renkli fanı kaç TL'ye aldınız ? Ön tarafa takmanız için ilk önce kasanın ön kapağını dikkatli şekilde sökmeniz gerek, zaten en alt kısıma takacaksınız. Taktıktan sonra içerde ki deliklerden geçirip, anakart veya molex yardımıyla bağlayabilirsiniz. :)

12 Cm Kasa Fanı Işıklı 4 Renk Sıfır Vidalı GittiGidiyor'da 160050987 ürün bu birde bişey sorucam oradaki demire 8cm fan taktım yukarıda 8cmlik taksam bişey olurmu

Valla çok süper gözüküyor. Üstelik 4 renk ve fiyatı çok ucuz, ben komple değiştiririm fanları 5 tane bundan alırım. Bu arada sen kasaya tak bakalım. Taktıktan sonra çalışırken bana resim atar mısın ? :)

Sizce bu kasayımı alıyım yoksa biraz daha ekleyip zalman z11 neo mu

Bana kalırsa Zalman Z11 Neo al derim. Ben o kasayı inceledim, gerçekten çok güzel kasa onu tavsiye ederim.

Ön taraf çok zor açılıyor. Benim kasanın DVD sürücü takmadım, oraya fan takabilir miyim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
QAR8Yk
ordaya'da mavi renk takıcam alt kısma dvd yeri boş belki orayada olur şuanlık böyle resim gözükmüyorsa mobildeyim bende gözükmedi link:hizliresim.com: Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı