Z690 anakarta sıvı soğutucu kuramamak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yakışıklı bir o kadar da boş espri yapan abimizin yalan yanlış videosunu izleyip yanıldım
5:00'dan sonrasını izle bak ya ses kayması var ya saçmalıyor aklımı karıştırdı kaç gündür
parmağı ile işaret ediyor 2pinli diyor 3 pinli kabloyu gösteriyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yakışıklı bir o kadar da boş espri yapan abimizin yalan yanlış videosunu izleyip yanıldım.
5:00'dan sonrasını izle bak ya ses kayması var ya saçmalıyor aklımı karıştırdı kaç gündür.
Parmağı ile işaret ediyor 2pinli diyor 3 pinli kabloyu gösteriyor.

Tam anlamadım ama sorunu çözdünüz mü?

Hocam şimdi o 3'lü altın kablo var ya RGB kablosuymuş onu anladım
CPU fan kablosunu CPU1 takıyorum fakat programda CPU 100 gösteriyor ama %100 çalışmıyor
Eskiden benim yazmış oldugum program var onu çalıştırırken 40 Max 50 derece oluyordu CPU şimdi programı başlattığım saniyesinde 50 60 70 derece oluyor

Acaba program mı hatalı yani tam kurulmuş olamayabilir bozuk dosya verisi olabilir diye düşünüyorum
Ve şunu da belirteyim CPU yazan kabloyu CPU fan1'den çıkartıp pump yerine takınca programda CPU fan kullanımı kayboluyor

Geri
Yukarı