Z97 Gaming 3 anakart sürücü güncelleme

CYBORGPC

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Tur Rehberi
Merhaba arkadaşlar Msi anakartımın yüklenmesi gereken yeni güncel sürücüler var.
Ancak en son çıkan sürüm 11.24 Mb önceki sürümler ise çok daha fazla gözüküyor.
Ben bunların hepsini sırayla mı yüklemeliyim yoksa en son sürümü indirmem yeterli mi ?

msi.png

Çok güzel bir anakartın var. Muhtemelen sistemin de çok güzel. Neden Windows 7 ile sistemine eziyet ediyorsun? SSD'ye bile adam akıllı destek vermeyen, temek DX11 desteği veren ve Vram'i gereksiz yere şişiren, açılışı ve kapanışı güncel abilerine göre çok ama çok geride kalan Windows 7'yi ne olur kullanmayın artık arkadaşlar.

Sana tavsiyem işletim sistemini Windows 10'a temiz yükseltme ile geçir. Sağ alt köşede gördüğüm "E" simgesi sanırım bir zayıf nokta virüs eklentisiydi. Bu sistem bu şekilde kullanılmaz kardeşim.

En güncel tarihe sahip olanı kurman yeterli yüklemek istediğin sürücü için.

Çok güzel bir anakartın var. Muhtemelen sistemin de çok güzel. Neden Windows 7 ile sistemine eziyet ediyorsun? SSD'ye bile adam akıllı destek vermeyen, temek DX11 desteği veren ve Vram'i gereksiz yere şişiren, açılışı ve kapanışı güncel abilerine göre çok ama çok geride kalan Windows 7'yi ne olur kullanmayın artık arkadaşlar.

Sana tavsiyem işletim sistemini Windows 10'a temiz yükseltme ile geçir. Sağ alt köşede gördüğüm "E" simgesi sanırım bir zayıf nokta virüs eklentisiydi. Bu sistem bu şekilde kullanılmaz kardeşim.

Bence Windows 10 ile 7 arasında açılış hızında öyle farklar yok hatta biraz daha yavaş açılıyor gibi ayrıca Windows 10'da DX12 farkını pek göremedim. Cortana var onu kullanıyorum onun dışında benim için pek bir özelliği yok Windows 7 ile karşılaştırılınca. Ayrıca bilgisayarda ayarların farklı farklı yerde olması iyi değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
@unununium arada fark yok derken? Arada 15 saniyeye yakın fark oluyor. Diskine daha iyi sahip çıkıyor, SSD'yi katletmiyor, 1 güncellemeyi 300 saatte yapmıyor, daha modern arayüze, daha yüksek performansa sahip. Windows 10'a geçin. Ardından MSI Live Update yükleyin. Her şey güncellenmiş olur. Windows 7 olduktan sonra güncellesen de bir şey olmaz.

Tavsiye için sağol.E simgesi bilgisayarcıya eset antivirüs yükletmiştim odur.Windows 10 dışında başka bir önerin varmı sistemim için :)

En önemli kuralı çiğnemişsin. "Bilgisayarcı" adı altında açılan bakkallara yazılım ve işletim sistemi yükletilmez. Onları dinleyerek PC toplanmaz. Onlardan donanım alınmaz. Kendiniz, sıfırdan bir Windows 10 kurulumu yapın.

En önemli kuralı çiğnemişsin. "Bilgisayarcı" adı altında açılan bakkallara yazılım ve işletim sistemi yükletilmez. Onları dinleyerek PC toplanmaz. Onlardan donanım alınmaz. Kendiniz, sıfırdan bir Windows 10 kurulumu yapın.
Windows 10 bulursam ayar çekerim.Çok pahalı windows 10.En son çare windows 7 alırım 10'a yükseltirim ama adamlar sanki bunu düşünmemişlermidir,windows 7 270 tl windows 10 600 700 arası kafamda deli sorular :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı