Z97 Gaming 5 - GTX770-İ5 4670K sistem uyumlu mudur ?

Sadece şöyle diyorum;

bukasavaryasenibileacar.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Onda kararsız kaldım ya. Hep ömrü çok az 1 yıl bile götürmez filan dediler. Onu duyar duymaz üzerine bir daha düşmedim. Açıkçası SSD nin HDD den ne kadar cok farkı var bana olan katkıları neler onları de pek araştırmadım. Bilmiyorum yani :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem gayet güzel, bütün oyunları rahatlıkla oynarsınız fakat biraz daha bütçeyi zorlayarak daha güzel yapılabilir. :)
Ana kartı H97M-PLUS - Vatan Bilgisayar bu yapınız. Ve bütçenizi zorlayarak R9 290 almaya çalışırsanız çok güzel olur. :)
SSD'ye şimdilik gerek yok daha sonra ek olarak alınabilir. :)

1 TB 7200 RPM HDD kullanıyordum, sattım ve üzerine para ekleyip 128 GB CORASIR GS SSD satın aldım. İnanılmaz derecede rahatım. SSD hakkında yanlış yorum yapan kişilere inanma. SSD ömrü oldukça uzundur, kulaktan dolma bilgilere aldanma. SSD, en az 12 yıl ömre sahiptir.

Tamamen oyuna odaklı bir sistem elbette ki oyunlarda daha iyi performans verir. Daha ortalama bir sistem olmuş. Gerçekten seni bile açar. Ama daha iyi oyun performansı için Z97 Gaming 3 ile birlikte 4690 alınıp R9 290'a zorlanabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı