Z97 Gaming 5 sisteme ekran kartı tavsiyesi

TRemreTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın bir zaman içinde 4000-4200 lira bütçe ile bi sistem yapmayı düşünüyorum..
Sistem önerilerinizi benim sistemimin nasıl olduğunu ve sistemime uygun ekran kartı önerisinde bulunursanız sevinirim.
Sistem :

gaming 5.png

İşlemci : i5 4690K (inventus.com) 650TL
Monitör : 24" G2460Pqu GENİŞ EKRAN GAMİNG MONİTÖR - Vatan Bilgisayar
Stokta olmadığı için yazamadım.
Ekran kartı olarak 144hz o monitörü güzel bi şekilde çalıştırıcak ve Watch Dogs, BF4, Crysis 3, AC 4, BF4 Multi gibi oyunları ultra da oynayabilceğim bi öneride bulunursanız sevinirim. Sanırım Ekran Kartı için 1000 TL bütçe kalıyor bunu tek ya da SLI şeklinde yapabiliriz. Önerilerinizi bekliyorum..
Mouse ve klayveyi bu hafta sonu alıcam o bu fiyata dahil değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
ekran kartı için bütçe 1000-1200TL ve Nvidia önerirseniz sevinirim fanı değilim ama physhix desteği var o hoşuma gidiyor ve driver desteği. Ramlerde 1600-1866 farkı ne ben 1866yı daha iyi performans ve daha uzun süre kullanırım diye yazdım ve oc yapıcam yapmıyacak olsaydım K serisi işlemcide mantıksız olur..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı