Z97 PC Mate ve Powercolor R9 285 Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Powercolor R7 285 yerine R7 280x tercih ederim.

Ben modifiye ettiğim kasa'yı bakkalcıya satmağa götürdügümde söyledi kaça satıyon? dedim 600Tl'ye. Bana ne söylese sizce? yok ben 600Tl'ye İntel İ7'li sistem alırım falan filan. Dedim öyleyse banada söyleyin nereden i7 sistem alıyorsunuz gidip bende alıyım. Bakkalcıdan ses çıkmadı. :D
Hayatlarında ilk defa mödifiyeli kasa görmüşlerdi. Kasa'mı görünce gözleri yuvalarından fırlamıştı resmen. :D

Kardeşim sistemin gayet güçlü, kafanı takma bakkalcılara. Bizlerde'de var öyle bakkalcılar.

İşlemci = Intel i5 4440 3.1 ghz
Anakart = MSI Z97 PC Mate
Ekran Kartı = Powercolor R9 285
HDD = WD Caviar Blue 1TB
Ram = Corsair Vengeance Pro (2x4GB) 8GB
Kasa = Cooler Master RC-K350 600W

bu bilgisayarı bugün aldım. en kaba tabiriyle mahalledeki bilgisayar dükkanları olan abilerden bi tanesi bu bilgisayar için bi kamyon laf etti yok işlemciyi niye intel aldın amd alsaydın yok msi anakart rezalettir 3 ay sonra anakart için bana gelirsen şaşırma yok corsair ram alınır mı yok bu hdd den niye aldın bu hdd den bana her gün şikayet geliyo adam kasaya bile laf etti ya 600 w senin hiç bir işine yaramaz zaten tek başına ekran kartı 285w yiyo tarzı konuştu bütün hevesimin ırzına geçti diyebilirim yani aralarında makara muhabbet yapıyolar bide güldüm geçtim tamam abi siz herşeyin en iyisini bilirsiniz dedim boşverdim ama yinede kafamda soru işaretleri kaldı tek sorum bu bilgisayar dedikleri kadar kötü mü yani adamlar oyun oynarken mavi ekran görürsün yok işte kasar falan neler neler yani ben yorumu size bırakıyorum bide sizin yorumlarınızı öğrenmek istiyorum...
Ekran kartı Nvidia Geforce GTX tavsiye ederim.

Sistem gayet güzel ve uyumlu "Bakkal" abiye de hayatta başarılar:mutlu:

@İnsurer yanlış bilgilendirme yapmayın. Güç kaynağı da yeterli, ekran kartı da iyi.

@İnsurer yanlış bilgilendirme yapmayın. Güç kaynağı da yeterli, ekran kartı da iyi.
Tamam ekran kartı iyi, ama daha sonra yeni ekran kartı aldığında sıkıntı olur. Kaldırmaz.

Arkadaşım Ekran kartı en güncel mimarili kart, onu satıp Nvidia alması saçmalık olur.
Sistem toplama videolarına baktığımda hep Nvidia bende Nvidia'yı çok seviyorum.

Tamam ekran kartı iyi, ama daha sonra yeni ekran kartı aldığında sıkıntı olur. Kaldırmaz.
Bu kart 250 watt gibi bir güç tüketiyor. Yeni bir GTX 970 ise 150 watt civarında. Sıkıntı olacağını sanmam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı