Zack Snyder's Justice League filmini nasıl buldunuz?

Bu konu iki şekilde de tartışılır. Sonuç olarak izleyenlerin önüne sunulmuş bir filmdi.
Öyle ancak siz bu konu altında sinema versiyonunu eleştirdiğinizi söylemeden yorum yazınca sanki Zack Snyder's Justice League filmini eleştiriyorsunuz gibi olmuş.

Ben atlaya atlaya izledim sinema versiyonundan iyiydi, son sahne iyi olmamış.
Kimse kırılmasın ama film rezalet ötesiydi. Karakterlerin nasıl harcandığını görmediniz mi? Süperman'ın mezardan çıkartılması, Batman'in sadece parasal olarak kullanılması, flash karakterinin yeteneklerinin çoğu sergilenmemesi, bayat espiriler, sürekli koyu renk arka plan ve temalar. Bence tekrar izlemenizi tavsiye ediyorum. Filmdeki tek güzel karakter Aquaman'di bunun sebebi ise oyuncusu. Eksiklikleri artısının önüne geçiyor.
Zamanda yolculuk yapıyor daha ne yapsın? 2 filmde de en etkisiz karakter Aquaman'di.

Son düzenleme:
Bir DC Comics manyağı olarak ilk filme nazaran beklentimi karşıladı. Darkseid muazzam şekilde tasarlanmış, aşırı hoşuma gitti. Savaş sahneleri daha keyifli olmuş, düşmanların neden saldırdığını ilk filmde doğru düzgün anlatamamışlardı. Bu evrene sadece filmi izleyerek giren biri kesinlikle amacı anlayamazdı ama bu sefer başarmışlar. Wonder Womanın bazen yersiz giren müzikleri ve Flashın koşuşu harici gözüme batan bir unsur olmadı.

2017'de The Flash kamyonetle kaçmaya çalışan 4 kişilik aileyi kurtarıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Jack Snyder'in filmindeki The Flash zamanı geriye alarak tüm dünyayı kurtarıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

TV+ ile de izlenebiliyor. Bunu izledikten sonra sinema versiyonunda filme sabotaj yapılmış hissiyatına kapılıyorsun.
Siz deyince TV+ aldım ilk 3 ay 5 TL diyordu. Girdim Browser üzerinden sitede görüntü kalitesi ayarlama yok. :D 35 Mbps Download ile 720P izleyeceksem bir şey demiyorum artık ben. Üyeliği aktifleştirdikten 30 dakika sonra iptal ettim. Filmi de artık korsan izleyeceğiz.

Siz deyince TV+ aldım ilk 3 ay 5 TL diyordu. Girdim Browser üzerinden sitede görüntü kalitesi ayarlama yok. :D 35 Mbps Download ile 720P izleyeceksem bir şey demiyorum artık ben. Üyeliği aktifleştirdikten 30 dakika sonra iptal ettim. Filmi de artık korsan izleyeceğiz.
2021'de tarayıcı üzerinden görüntü kalitesi ayarlama yoksa iptal etmeniz çok yerinde olmuş.

Geri
Yukarı