Zack Snyder's Justice League filmini nasıl buldunuz?

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Zack Snyder's Justice League filmini izleme fırsatını buldum ve beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Zack Snyder'in filminde The Flash, Aquaman ve Cyborg karakterlerinin hakkı verilmiş. Sinema versiyonunda bu üç karakter çırak gibi ortalıkta dolaşıyordu, bu filmde ise hepsi dünyanın kaderini doğrudan etkiliyor. Steppenwolf karakterinin görüntüsü çok daha iyi olmuş, bunun yanı sıra karakterin motivasyonu bu filmde çok daha mantıklı olarak anlatılmış. Darkseid ve Martian Manhunter'ı görmek heyecan vericiydi.

Siz Zack Snyder's Justice League'i nasıl buldunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha izleyemedim. Arkadaşımın HBO hesabını alıp izlemeyi düşünüyorum, ama duyduğuma göre çok daha iyiymiş sinema versiyonundan.
TV+ ile de izlenebiliyor. Bunu izledikten sonra sinema versiyonunda filme sabotaj yapılmış hissiyatına kapılıyorsun.

Kimse kırılmasın ama film rezalet ötesiydi. Karakterlerin nasıl harcandığını görmediniz mi ? Süperman'ın mezardan çıkartılması, Batman'in sadece parasal olarak kullanılması, flash karakterinin yeteneklerinin çoğu sergilenmemesi, bayat espiriler, sürekli koyu renk arka plan ve temalar. Bence tekrar izlemenizi tavsiye ediyorum. Filmdeki tek güzel karakter Aquaman'di bunun sebebi ise oyuncusu. Eksiklikleri artısının önüne geçiyor.

Kimse kırılmasın ama film rezalet ötesiydi. Karakterlerin nasıl harcandığını görmediniz mi? Superman'in mezardan çıkartılması, Batman'in sadece parasal olarak kullanılması, The Flash karakterinin yeteneklerinin çoğu sergilenmemesi, bayat espiriler, sürekli koyu renk arka plan ve temalar. Bence tekrar izlemenizi tavsiye ediyorum. Filmdeki tek güzel karakter Aquaman'di bunun sebebi ise oyuncusu. Eksiklikleri artısının önüne geçiyor.
Sinemada yayınlanan versiyonundan bahsetmediğine emin misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı