Zalman i3 mesh vs N5 MF

tlgozarslan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Zalman i3 mesh aldım bugün internetten. İkisinde de 4 adet fan bulunuyor. N5'te RGB var diğerinde yok ancak RGB kısmıyla pek ilgilenmiyorum.

N5 MF
i3 mesh

Zalman kasaların İngilizce veya Türkçe incelemesi pek yok internette. O yüzden bilen birilerine sormak istedim. Siparişi daha yeni verdim. İkisinin de fiyatları aynı N5 mf daha yeni bir model mi? Sizce siparişi iptal edip N5 mf mi almalıyım? Yoksa uğraştığıma değmez mi? Şimdiden teşekkür ederim.

İkisi'de aynı tip kasalar, aralarında çok büyük farklar yok. N5 mf Kasa'da ekstra olarak ön ızgara mesh sökülebilir yapılmış. Temizlik ve havalandırma kolaylığı için ama arkadaşında dediği gibi ihtiyacını karşılayacaktır. İptal etmeyle uğraşmana değmez yani.

Bir sorum daha var. Attığım linkten bakabilir misiniz acaba? i3 mesh sahibi olanlar beni aydınlatabilirse sevinirim. Zalman'ın kendi sitesinde maksimum CPU soğutucusu yüksekliği fotoğraflarda 175 mm yazıyor ama teknik detay kısmında 156 mm yazıyor hangisi doğru acaba?

Bir sorum daha var. Attığım linkten bakabilir misiniz acaba? i3 mesh sahibi olanlar beni aydınlatabilirse sevinirim. Zalman'ın kendi sitesinde maksimum CPU soğutucusu yüksekliği fotoğraflarda 175 mm yazıyor ama teknik detay kısmında 156 mm yazıyor hangisi doğru acaba?
Hangi fotoğrafta 175mm yazıyor hocam? O kasanın o kadar geniş olduğunu hiç sanmıyorum. Teknik detaylar kısmında yazan doğrudur.

Hangi fotoğrafta 175mm yazıyor hocam? O kasanın o kadar geniş olduğunu hiç sanmıyorum. Teknik detaylar kısmında yazan doğrudur.
1600694903143.png

1600694924341.png

1600694962734.png

Geri
Yukarı