Rehber Zalman M3 Plus alınır mı?

Allah'tan kullandığım kasa n5'e çok benziyor da canım çekmiyor. Aerocool Aero One frost.

Vallaha bende 200₺'ye geliyor diye Aerocool Cylon Pro almıştım tek bir şikayetim bulunmakta o da kasada RGB PSU'nun gözükmesi için alan kesilmemiş be mübarekler neden RGB PSU gönderiyonuz yanında o zaman.

Ayrıca normalinde varken Pro'da neden yok. En sevdiğim kısmı ise kasanın ön ve kısmına 3 tane 14cm fan takıyor olabilememdir.

M-ATX kasalar neden bu kadar güzel. Cooler Master MB311L'den sonra en sevdiğim M-ATX kasa bu sanırım. Çok güzel görünüyor. Güzel bir inceleme olmuş, eline sağlık.
Ben hep ayı gibi kasalardan hoşlandığım için daraltıyor böyle kasalar. :D

Vallaha bende 200₺'ye geliyor diye Aerocool Cylon Pro almıştım tek bir şikayetim bulunmakta o da kasada RGB PSU'nun gözükmesi için alan kesilmemiş be mübarekler neden RGB PSU gönderiyonuz yanında o zaman.

Ayrıca normalinde varken Pro'da neden yok. En sevdiğim kısmı ise kasanın ön ve kısmına 3 tane 14cm fan takıyor olabilmemdir.
P300A'ya çok benziyor. :D RGB PSU yapıp RGB bölmesi mi koymamışlar cidden? Aerocool abim bu sefer doğru yapamamış.

1612281794494.png

Geri
Yukarı