Zalman N5 MF severler derneği

Kasa güzelmiş ancak ekran kartı uzunluğu gerçekten tırt. Her sisteme önerilmez bu.
Muhtemelen fiyat olarak ucuz olur zaten. 2 fanlı tasarımların neredeyse hepsi sığar buna, bir tek Gaming X'ten emin değilim. 3 fanlılardan da sığan olur mu olur ama 3080'inkisi sığmaz, zaten 3080'in yanına da bu kasa alınmaz.

Beyler bu arada Zalman N4 çıkmış yeni kralımız o mu olsa acaba :D. GPU desteği biraz kıt ama önde 3 tane 140mm, arka ve üstte de 3 tane 120mm fan hazır kurulu geliyor ve hepsi RGB. Kasanın özel yanı kurulu fanları ve küçüklüğü gibi, N5 Mf'den bile kompakt anladığım kadarıyla.
ZALMAN

Dahili fan sayısı beni çok şaşırttı, 3 tane 140'lık, 3 tane 120'lik fan ile geliyor. Nedense Türkçe inceleme videolarında hiç Zalman göremiyorum ): Video ısrarımın sebebi mesela geçen Rusça bir video izlerken N5'in önünde de toz filtresi olduğunu gördüm ben sadece üstte var sanıyordum. Açıp kullanan sağını solunu detaylıca gösteren bir video olsa güzel olur :).

Dahili fan sayısı beni çok şaşırttı, 3 tane 140'lık, 3 tane 120'lik fan ile geliyor. Nedense Türkçe inceleme videolarında hiç Zalman göremiyorum ): Video ısrarımın sebebi mesela geçen Rusça bir video izlerken N5'in önünde de toz filtresi olduğunu gördüm ben sadece üstte var sanıyordum. Açıp kullanan sağını solunu detaylıca gösteren bir video olsa güzel olur :).
Türkiye'ye gelirse bir sistemde kullanmaya çalışırım ama bilmiyorum olur mu.

Selamlar, aranıza yeni katıldım :)

zalman.PNG

Derneğe adımımı atmadan önce sormak istiyorum, ilk defa sistem montajı yapacak biri olarak bunu başarabilir miyim, derneğe katılabilir miyim?

Not: Montajı zor dediler bana yahu.

Geri
Yukarı