Zalman N5 MF severler derneği

DjKedi

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bu kasanın forumda o kadar seveni, tavsiye edeni var ama nedense koca ülkede bir tane Türkçe inceleme videosu yok. Sevgili video üreticileri, inceleme kanalları şu kasanın bir videosunu çekin. YouTube'a giriyorum Japon'u Kore'lisi Rus'u incelemiş ama bizden kimse yok. Bari bir dernek kurup gerekli yerlere baskı yapalım diyerek bu konuyu açtım. Bazı konularda bu kasayı öneren arkadaşları konuya etkiletliyeceğim. İsteyen olursa listeye eklerim :)

@DjKedi (kendi mi de yazdım ki liste kalabalık görünsün. )
@ANON1M
@Berkay Davas.
@Samotne Ciasteczka.
@55superx
@TÇB
@Lyrinx
@hadwiger
@The Man From E.A.R.T.H.
@hakan yaeger
@nevtugardic
@BerkayZ87
@Mustafafnt
@Kaleo
@obelisk

@RPM hocam sizden tam emin olamadım ama sizi de yazdım. Eğer isterseniz çıkartabilirim :)

zalman.jpg

Bu kasanın forumda o kadar seveni, tavsiye edeni var ama nedense koca ülkede bir tane Türkçe inceleme videosu yok. Sevgili video üreticileri, inceleme kanalları şu kasanın bir videosunu çekin. YouTube'a giriyorum japonu korelisi Rus'u incelemiş ama bizden kimse yok. Bari bir dernek kurup gerekli yerlere baskı yapalım diyerek bu konuyu açtım. Bazı konularda bu kasayı öneren arkadaşları konuya etkiletliyeceğim. İsteyen olursa listeye eklerim :).

@DjKedi (kendi mi de yazdım ki liste kalabalık görünsün. )
@ANON1M
@Berkay Davas.
@Samotne Ciasteczka.
@55superx
@TÇB
@Lyrinx
@hadwiger
@The Man From E.A.R.T.H.
@hakan yaeger

@RPM hocam sizden tam emin olamadım ama sizi de yazdım eğer isterseniz çıkartabilirim :).

Ben de seviyorum. Beni de ekleyin.

Seviyoruz çünkü tam F/P ürünü. Kalitesi fiyatına göre iyi, dahili fanları yine fena değil, dahili kontrolcüsü var, içi de kompakt bir kasa için geniş. Kendim doğrudan kullanmadığım için video inceleme yapmak bana nasip olmadı, o konuda @hakan yaeger niyetli gibi duruyor, ondan bekliyoruz :).
Çok garip konu gördüm ancak bu kadar garibini ilk defa görüyorum.

Bolca N5 MF öneriyoruz ancak dernek yapmaya gerek var mı?
Bir ara da RX570 kullananlar kulübü vardı hocam, bence derneğimiz olsun, hatta Discord kanalı kuralım 400 lira kasa önerisi konularında hepimiz akın ederiz "N5 MF'nin gücü adınaaa" diye :D.
Profil fotoğrafımıza N5 MF mi koysak? :D
@Samotne Ciasteczka hocam akım başlat arkandan gelelim, eğlenceli olur gibi :D.

Eklemenizi bekliyorum :).

Ekledim dostum. Talep eden herkesi ekleyeceğim. Ve zamanı gelince o inceleme vidosu için YouTuber'lara gereken baskıyı yapacağız :D.

Çok garip konu gördüm ancak bu kadar garibini ilk defa görüyorum.

Bolca N5 mf öneriyoruz ancak dernek yapmaya gerek var mı?

Bu kadar tutulan/sevilen/beğenilen bir kasanın inceleme videosunun olması gerekiyor derneğimiz sayesinde sesimizi duyuracağız :).

Geri
Yukarı