Çözüldü Zalman N5 MF'ye Arctic 34 Duo sığar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lkm13_688

Hectopat
Makaleler
1
Kasam Zalman N5 mf. Kasanın özelliklerinde ise 158 mm desteklediği yazıyor CPU soğutucu için. Soğutucunun yüksekliği ise 157 mm. Sizce bu kasaya soğutucu sığar mı yoksa daha küçük bir şey tercih etmek gerekir mi? Kasanın CPU soğutucu desteği 158 mm ancak bu boyutta anakart var mı yok mu? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Kasam Zalman N5 mf. Kasanın özelliklerinde ise 158 mm desteklediği yazıyor CPU soğutucu için. Soğutucunun yüksekliği ise 157 mm. Sizce bu kasaya soğutucu sığar mı yoksa daha küçük bir şey tercih etmek gerekir mi? Kasanın CPU soğutucu desteği 158 mm ancak bu boyutta anakart var mı yok mu? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Zalman N5 MF kasayı, Asus TUF Gaming B450M-PRO II, Corsair Vengeance 16GB(2x8GB) 3200MHz RAM ve Artics Freezer 34 e-Sports Duo almayı düşünüyorum.

ZALMAN'ın kendi sitesinde verdiği bilgiye göre İşlemci soğutucusu için 158mm alanı mevcut ve Artic Freezer 34 eSports DUO sitesinde 124 X 157 X 103 mm olarak belirtmiş ama emin olamadım.

Belirttiğiniz ürünleri alıp denediniz mi? Sığıyor mu kasaya?

Screenshot_2.png

Başka soğutuculara baktınız mı? Başka forumlarda çoğunlukla Fuma 2 önerilmiş ve performans ve ses bakımından daha iyi olduğundan söz edilmiş.
Pek araştırma durumunda değilim şu an. Ekran kartının Coil Whine sorunundan dolayı iade edip konsola geçtim. Bilgisayar ile pek ilgilenmiyorum. Eğer alırsam buraya yazarım. Onun dışında Fuma 2 ile ilgili bir bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı