Zalman T7 360 TL'ye alınır mı?

Hocam RGB fanları olsun Mesh paneli olsun hoş durmuyor zalman neden kötü?
Küçük, dar, kablolaması kötü. Kullanan birini biliyorum, işlemci soğutucu vs taktı ama işkence. Kasayı kesmek zorunda bile kaldı.

Zalman da mesh panel zaten. İstersen Dark olanı alıp fanları satarsın. Ve düzgün bir fan alırsın.

Kullanıcısı forumu bırakmamış olsa ondan kasanın nasıl mel'un bir şey olduğunu anlatmasını isterdim ancak bıraktı diye biliyorum. T7 kötü bir kasa, asla alınmamalı. Bu bütçede Diamond Pro'dan çok daha iyisini bulman zor olacaktır, outlet olur diyorsan Teknobiyotik'te Ponos MS var, yok olmaz diyorsan muhtemelen RGB LIT-100 ve RGB Flow'dan başka alternatifin yok.

Kullanıcısı forumu bırakmamış olsa ondan kasanın nasıl Mel'un bir şey olduğunu anlatmasını isterdim ancak bıraktı diye biliyorum. T7 kötü bir kasa, asla alınmamalı. Bu bütçede Diamond Pro'dan çok daha iyisini bulman zor olacaktır, outlet olur diyorsan Teknobiyotik'te Ponos MS var, yok olmaz diyorsan muhtemelen RGB LIT-100 ve RGB Flow'dan başka alternatifin yok.

Sharkoon'lar 440-460 olmuş. Diamond Pro tek seçenek gibi. Ucuz diye önerdiğimiz Performax kasalar bile 400 olmuş.

Diamond Pro alın. İleride fanlarını değiştirirsiniz satıp.
Çok istiyorsanız alın Zalman'ı ileride sizde hak vereceksiniz bize.

Diamond kasa Teknobiyotik'de satılıyor ve taksitsiz alınmıyor ayrıca teknobiyotiği hiç sevmem.
Allah aşkına neden öneri konusu açıyorsun? Önermiyoruz, alma, kötü dediğimiz halde hala alıyorum pişman olmam diyorsun.

Olursan ol artık, diyecek bir şey yok.
Teknobiyotikten Diamond Proyu adım hocam umarım pişman olmam.

Son düzenleme:
Diamond kasa Teknobiyotik'de satılıyor ve taksitsiz alınmıyor ayrıca teknobiyotiği hiç sevmem.

Teknobiyotikten Diamond Proyu adım hocam umarım pişman olmam.
Kısaca aklıma gelen artıları.

Daha geniş hacim.
Çok daha iyi kablolama.
Daha fazla fan.
Sanırım arkada sıvı soğutma desteği var.

Genişlik ve kablolama en önemlisi. İstersen fanları satıp daha iyi fan alabilirsin, ışıksız vs.

Geri
Yukarı