Rehber Zalman T7 alınır mı?

Son düzenleme:
Aynen dediğiniz gibi. Fractal Design Meshify C kasasındaki fanlar da 0,52 statik basınçlı. 🤣
O yönden Phanteks tüm markalara gömüyor, dahili fanları diğerlerine kıyasla çok çok iyi. Hem CFM değerleri hem de basınç değerleri ortalamanın çok üstünde. Cooler Master da iyi fan koyuyor genelde ama çok şikayet var onun fanlarından.

Güzel rehber. Bu kasadan sipariş veriyorum.
Ayrıca bahsi geçen 40-50 fazlası ile alınabilecek daha iyi kasa hangileri? RGB gibi gereksiz bir şeye ihtiyacım yok. Hava akışı çok iyi olsun yeterli.
Zalman N5 bu kasadan daha başarılı ve Vatan'da indirim zamanlarında 360 TL'ye kadar düşüyor. 370 TL'ye de Gametech XColer ve Colder var. Tabii o markalara karşı ön yargı var ancak hava akışının kötü olmadığını düşünüyorum. Çok detaylı incelemedim bu sebeple onları şimdilik önermeyeceğim en azından ben önermeyeceğim. Eğer kafama yatarsa, iyi olduğunu düşünürsem önermeye başlarım.

Son düzenleme:
3200G kullanıyorum. Ekran kartım yok ayrıyeten kullandığım bir fanda yok her şey stock halde F1 2020 oyununda 55 derece tarayıcıda 40 derece bostayken 28 30 derece.

Hocam kasayı aldım.
Sıcaklıklar biraz da ürün kalitesine bağlı sanırım.
Ekran kartım boşta 35 derece ve undervoltlu.
İşlemci boşta 45-50 derece arası ve stok fan var.
Kasada gelen 3 fanı ön tarafa taktım.
Önceden 3'lü Gamepower'ın seti vardı onları da egzoz olarak kullanıyorum.

Geri
Yukarı