Zalman Z11 Neo PSU cızırtısı

egeda

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim kasayı kullanıyorum ve PSU'dan cızırtı sesi geliyor. Kasanın arkasından PSU kısmına hafif bir kuvvet uyguladığım zaman bu ses kesiliyor. Bu ses sürekli devam etmiyor, bazen oluyor bazen olmuyor. Kasanın arkasında daha önce görmediğim bir vida türü var, yuvarlak bir boşluk var içerisinde. Bu vidaya kuvvet uygulayınca ses kesiliyor. Bu vidanın sıkıldığını da sanmıyorum değişik bir tür vida. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Muhtemelen cıvatalar tam sıkılmadığı için psu kasa içinde titreşiyor vede ses yapıyor. Tüm cıvataları sıkarsanız sorun muhtemelen çözülecektir. Hala ses varsa resim paylaşın beraber değerlendirelim.

Muhtemelen cıvatalar tam sıkılmadığı için psu kasa içinde titreşiyor vede ses yapıyor. Tüm cıvataları sıkarsanız sorun muhtemelen çözülecektir. Hala ses varsa resim paylaşın beraber değerlendirelim.
İlginiz için teşekkürler. Söküp tekrar taktım PSU'yu şuan için bir ses yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı