Zalman Z3 Plus Blue Kasa modifikasyon önerisi

Lorela

Hectopat
Daha fazla  
Herkese Merhaba,

Arkadaşlar Zalman Z3 Plus Blue versiyon kasa kullanacağım kasanın üstünde biraz oynamak istiyorum.
Bildiğiniz üzere kasa yarım pencereli bunun içerisine sıvı soğutma fazla maliyetli olacağı için o yönden kaçıyorum ancak işlemci soğutucusunun fanını şekilli veya logolu [Clyco] fan takmayı düşünüyorum onun haricinde sata ve güç kablolarını neon mavi sprey boya ile boyamak istiyorum.
Pencerenin iç kısmına ise molex bağlantı ile mavi led bağlamayı düşünüyorum.
Kasanın diğer tarafı açık odaya bakıcağı için o yönüde izola bant yardımıyla tribal amplem ve şekiller yapmak istiyorum sprey boya ile.

Şimdi diyeceksiniz madem düşünüyon, istiyorsun neyi bekliyorsun o zaman ??

Bu konuyu sizlere danışmak istedim çünkü biraz zahmetli ve ince bir iş gibi görünüyor.
Bunun yanında sizlerden kasa modifikasyonu için öneri planlar ve kullanıcağım sprey boya uygunluğu konusunda yardım istiyorum marka ve kıvam içerisinde bazen bazı yüzeyleri sprey boya tutmayabiliyor bu yüzden biraz şüphelerim var. Örneğin geçen sefer bilgisayar masamı siyaha boyamak istedim sprey boya ile ancak çıkan sonuç hayal ettiğimden çok daha kötü çıktı;
20150818_201831.jpg
Durum böyle olunca küçük fırça yardımıyla boyayı biraz dağıtmaya çalıştım ama iyice batırdım :) bu ve bunun gibi olayları yaşamak istemiyorum.
Beni aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı