Zalman Z3 Plus vs SilverStone PS11B-W?

Ben 4 yıldır kullanıyorum 3 adet farklı kasalar kullandım ama bundan çok memnunun ve 3 kasamın hepsini bu kasayla değiştirdim çok kullanışlı tabi biraz büyük ama süper kullanışlı ve üzerinde fan kontrolcüsü bulunuyor kasanın üzerinden oyun açtığınızda bütün fanlara gaz verebiliyor normal kullanırken de sessizliği sağlayabiliyorsunuz. Bütçeniz uyguınsa link aşağıdaki gibidir. Bu arada şuan zam geldi galiba kasanın fiyatı 250tl idi bir hafta önce yine o aralıkta fiyata bulabilirsin
Zalman MS800-PLUS 2xUSB 2.0 2xUSB 3.0 Fan Kontrol Siyah Mid Fiyatı

Ben 4 yıldır kullanıyorum 3 adet farklı kasalar kullandım ama bundan çok memnunun ve 3 kasamın hepsini bu kasayla değiştirdim çok kullanışlı tabi biraz büyük ama süper kullanışlı ve üzerinde fan kontrolcüsü bulunuyor kasanın üzerinden oyun açtığınızda bütün fanlara gaz verebiliyor normal kullanırken de sessizliği sağlayabiliyorsunuz. Bütçeniz uyguınsa link aşağıdaki gibidir. Bu arada şuan zam geldi galiba kasanın fiyatı 250tl idi bir hafta önce yine o aralıkta fiyata bulabilirsin
Zalman MS800-PLUS 2xUSB 2.0 2xUSB 3.0 Fan Kontrol Siyah Mid Fiyatı
Z11 Plus veya Z9 Plus modelleri nasıl? Onlar şık gibi duruyor onları da tercih edebilirim.

Z9 ile Z11 yine aynı versiyona ait kasalar yani boyut genişletme yuvaları falan hepsi yaklaşık aynı şık görünümden dolayı bana sorarsan z9 mu z11 mi dersen tabiki z11 derim

Detaylı araştırma yaptım ve sanırım Zalman Z11 alacağım. Çünkü Z9 da USB 3.0 portu yok, Silverstone da tek fan var, Z3 ise şık değil.

Detaylı araştırma yaptım ve sanırım Zalman Z11 alacağım. Çünkü Z9 da USB 3.0 portu yok, Silverstone da tek fan var, Z3 ise şık değil.
Z11 Plus önermem ben gidip gözümle gördüm Vatan'da aşırı tozlanmıştı o internetteki görüntüsü gibi pırıl pırıl olmuyor yanı NEO almanı tavsiye ederim yoksa tozla baş edemezsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı