Zalman Z5 Kasa Yanı Açılmıyor

Efe Yurt

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi Zalman Z5 model kasa kullanıyorum bundan 1 hafta öncesine kadar açarken hiç bir sıkıntı yokken şimdi ne yapsam da açılmıyor önceden de başıma gelmişti zar zor çıkartmıştım ama şimdi ne yapsam açılmıyor kasanın yanı vidalı değil yardımcı olabilir misiniz ?

Başlıkta belirttiğim gibi Zalman Z5 model kasa kullanıyorum bundan 1 hafta öncesine kadar açarken hiç bir sıkıntı yokken şimdi ne yapsam da açılmıyor önceden de başıma gelmişti zar zor çıkartmıştım ama şimdi ne yapsam açılmıyor kasanın yanı vidalı değil yardımcı olabilir misiniz ?

Açılmıyor derken? Sıkışıyormu ne oluyor.

Bilmiyorum anlayamadım çok zorladım fakat kırılacak gibi duruyor tahminimce sıkıştı.

Bende z5 kullanıyorum. Kargoda kasanın al tarafı baştan sona çizgi halinde yamuktu PSU yu zor monte etmiştim. Belki seninkinde de öle bi sıkıntı olabilir. Kasanın kapağını çıkarıp, kapağın dişlerinde yamukluk veya kasada varmı diye bak olmadı foto at çıkarıp.

Bende z5 kullanıyorum. Kargoda kasanın al tarafı baştan sona çizgi halinde yamuktu PSU yu zor monte etmiştim. Belki seninkinde de öle bi sıkıntı olabilir. Kasanın kapağını çıkarıp, kapağın dişlerinde yamukluk veya kasada varmı diye bak olmadı foto at çıkarıp.

Az önce bayağı bir zorlayarak çıkartabildim internet üzerinden Vatan Bilgisayar'dan almıştım parçaları sizce değişim yaparlar mı ?

Büyük ihtimal yapmazlar. 1 haftayı gecmediyse alalı yapadabilirler. İlk aldığınızda sıkıntı yoktu herhalde.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı