Zalman ZM-NS2000 alınır mı?

Hocam gene işe yarar ama aman aman fark etmez. Bu tarz laptoplara vakumlu soğutucu daha iyi olabiliyor ama onlar da ne kadar güvenilir bilemiyorum. Fanı bozabiliyor.
Hiç risk almiyim normal soğutucu ile şansımı deniyim. Olmazsa da yapacak bişi yok.

Kaliteli bir macun, termal pad falan da işe yarayabilir. Eğer denemediyseniz deneyebilirsiniz. Soğutucuya göre çok daha ucuz üstelik.
Hocam ben bunu tanıdığım bi bilgisayarcıdan ikinci el aldım 6 ay önce. Her şeyini kontrol ettirdim. Macunu falan kaliteli. Ama şunu daha anca fark ettim. Çok küçük bir hava girişi var ve ben bilgisayarı koyduğum zaman tamamen kapanıyor. Yani oyun oynamak istiyosam stand şart. Az önce ölçtüm ve oyun sırasında 90 dereceye kadar çıkıyor. Mecbur alacağım.

Hocam ben bunu tanıdığım bi bilgisayarcıdan ikinci el aldım 6 ay önce. Her şeyini kontrol ettirdim. Macunu falan kaliteli. Ama şunu daha anca fark ettim. Çok küçük bir hava girişi var ve ben bilgisayarı koyduğum zaman tamamen kapanıyor. Yani oyun oynamak istiyosam stand şart. Az önce ölçtüm ve oyun sırasında 90 dereceye kadar çıkıyor. Mecbur alacağım.
Hocam 6 ay geçmiş zaten, kendinizde yenileyin derim macunu. Laptoplarda 6 ayda bir macun değişimi öneriliyor. Bende öyle yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı