Zalman ZM-T1 Plus Kasaya ATX Anakart Sığar mı?

Zayl

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum.

Size danışmak istediğim önemli bir konu var. Bir arkadaşım bana Zalman ZM-T1 Plus kasa hediye etti. Mini tower bir kasa ve kasayı gerçekten çok sevdim. ATX olarak geçiyor. Benim size, daha doğrusu bilen arkadaşlara sorum şu: piyasadaki bütün ATX anakartlar bu kasanın içine sığar mı arkadaşlar? Örneğin ben kalkıp bir tane MSI Z97 anakart alsam bunun içine monte edilebilir mi?

Anakart ve kasa uyumunu bilen arkadaşların önerilerini bekliyorum. Önemli bir konu olduğu kanaatindeyim. Görüşleriniz benim için değerlidir arkadaşlar.

Güncel.

Ben sorunun cevabını öğrendim. Belki başka arkadaşlar da faydalanmak ister o yüzden cevabını yazıyorum. Konuyu ister kaldırır ister kaldırmazsınız o moderasyonun bileceği iş. Umarım başka faydalanan da olur.

Cevap: Konuda belirttiğim kasaya ATX anakart olmuyor arkadaşlar. Muhakkak suretle M-ATX anakart almak gerekiyor. Tekrardan herkese iyi forumlar dilerim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı