ZALMAN ZM600-LX vs. AeroCool KCAS 600W 80+

VacthosR1P

Hectopat
Daha fazla  
İki PSU arasında gidip geliyorum.
  • İkisi de çok sessiz,
  • Fiyatları eşit.
Fakat:
  • Zalman daha köklü bir firma,
  • Aerocool'un 80+ Bronze sertifikası var ve daha verimli,
  • Zalman'ın 80+'ı yok.
Gerekçeler Aerocool KCAS 600W yönünde. AeroCool da iyi bir firma fakat şüpheleniyorum biraz. Sonuçta 80+ Bronze sertifikası var bu PSUnun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerede verimlilik orada verimlilik kardeşim sertifikalı olanı al gitsin.

@numbuhzero , Önerdiğin PSU benim alacaklarımdan 30TL değil, yaklaşık 100TL fazla. Zalman ZM-600GLX modelinden 30TL daha fazla olduğunu söylüyorsun sanırım sen. Büyük bir ihtimal KCAS 600W modelinde kararlıyım. Öneri yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

@numbuhzero , Önerdiğin PSU benim alacaklarımdan 30TL değil, yaklaşık 100TL fazla. Zalman ZM-600GLX modelinden 30TL daha fazla olduğunu söylüyorsun sanırım sen. Büyük bir ihtimal KCAS 600W modelinde kararlıyım. Öneri yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Evet hatalı karşılaştırmışım kusura bakma.

80 Plus olayını çok abartma derim ben sana :) Önemli olan 12w kanalından verdiği toplam watt ve kullanıcıların memnuniyetidir. Ben Zalman-Zm600-Lx tavsiye ederim sana araştırırsan memnun olan bir çok kişi göreceksin. Ayrıca modüler ve fiberli bir yapıda olduğu için kasa içinde rahat bir yerleşimde sağlayacaktır :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı