Zalman ZM600-lxıı 600W alınır mı?

Shouz

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Onun yerine bu daha iyi olur;

"Farkı nedir?" derseniz. Daha kaliteli iç yapı, daha fazla koruma ve daha iyi voltaj regülasyonu.

Bunu önerdiler ama diğeri 600W diye Zalman ZM600 seçmiştim RX 590 ile kullanacağım sıkıntı çıkmaz değil mi?

Bunu önerdiler ama diğeri 600W diye Zalman ZM600 seçmiştim RX 590 ile kullanacağım sıkıntı çıkmaz değil mi?

PK550D kapasitörü kalitesizmiş.
Zalman ZM600ü sipariş edeceğim.

Son düzenleme:
PK550D kapasitörü kalitesizmiş.
Zalman ZM600ü sipariş edeceğim.

Hangi kapasitörü kalitesiz? Tek başına hiçbir anlamı yok. Ayrıca ZM600'ün Bulk Capi Capxon 420v 390uF. Kalitesiz. Haberiniz olsun da ona göre alın.

PK550D her türlü daha güncel bir platform ve arkadaşımızın belirttiği şekilde daha düzgün bir regülasyona sahip. Ondan bağımsız NTC termistörü dahi koymuşlar. Bu fiyat bandında pek bulamayacağınız bir şey.

Hangi kapasitörü kalitesiz? Tek başına hiçbir anlamı yok. Ayrıca ZM600'ün bulk capi capxon 420v 390uf. Kalitesiz. Haberiniz olsun da ona göre alın.

PK550D her türlü daha güncel bir platform ve arkadaşımızın belirttiği şekilde daha düzgün bir regülasyona sahip. Ondan bağımsız ntc termistörü dahi koymuşlar. Bu fiyat bandında pek bulamayacağınız bir şey.

Zalman'dan vazgeçip MSI MAG A600dn aldım.

MSI MAG A600dn nasıldır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı