Zam gelmeden almak istediğiniz şeyleri almaya çalışın

SeyitAli253

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel i7 12700h rtx 3050ti 1tb ssd
Merhaba. Biliyorsunuz seçim daha yeni bitti. Zamlar gelmeden önce alabileceğiniz son şeyleri almaya çalışın. Artık fiyatlar düşeceğini sanmıyorum. Umarım alacak durumunuz vardır. Ne eksik kaldıysa onları almanız nasip olur umarım.

Merhaba. Biliyorsunuz seçim daha yeni bitti. Zamlar gelmeden önce alabileceğiniz son şeyleri almaya çalışın. Artık fiyatlar düşeceğini sanmıyorum. Umarım alacak durumunuz vardır. Ne eksik kaldıysa onları almanız nasip olur umarım.

Ülkede düşündüğümüz şeylere bak yazık halimize.

Ülkede düşündüğümüz şeylere bak yazık halimize.

Bu söze hak veririm eskiden böyle degildik yolda 1TL bulurken bile mutlu olurduk şimdi zamlardan dolayı hiçbir şeyden mutlu degiliz borca girip ürün alsak bile en fazla 1hafta mutluluk verecektir

Gözlerimdeki ışıltıyı görüyor musunuz?
-Ekonomi Adam

Katılıyorum. Ben kendime alacağım, ihtiyaç değil de istek olan şeyleri artık almayacağım. Ekonominin nereye gideceği belli değil, gereksiz harcama yapmak istemiyorum.

Katılıyorum. Ben kendime alacağım, ihtiyaç değil de istek olan şeyleri artık almayacağım. Ekonominin nereye gideceği belli değil, gereksiz harcama yapmak istemiyorum.

Para harcamasan bile dolara yatırmanı tavsiye ederim gün geçtikce paramız değersizleşecek

Acilen telefon almam gerek. 1-2 ay kadar süre içinde alacağım. Dolar 20 lira oldu 30 lira da olur. Acil almamız lazım. Dolara da yatırırız.

Yeni konular

Geri
Yukarı