Zaman çabuk geçiyor

Zaman aslında kişinin kendisine bağlı bir şey, hızlı geçtiğini düşünüyorsan hızlı; yavaş geçtiğini düşünüyorsan yavaş akıyor. Kısaca zaman göreceli, hem zamanı bu kadar kafaya takmamak lazım, sonuçta hepimizin bir gün saati duracak.

Bazen bana da oluyor böyle şeyler. Sanki daha önceden yaşamadığım şeyleri görüp daha sonra dejavu gibi bir şey yaşıyorum ama gördüğümle yaşadığım bire bir aynı olmuyor.

Aylardir belki de senelerdir forumu kullanmiyorum :), fanboy dolu ortalik, eski guzelligi kalmadi gozumde, 7/24 mail geliyor biri su konuya mesaj yazdı diye, dedim bir gireyim bakayim :).

Hocam arada birkaç tuhaf insan çıkıyor ama gerçekten insanlara yardım etmek (en azından denemek) çok güzel hissettiriyor.

Zaman aslında kişinin kendisine bağlı bir şey, hızlı geçtiğini düşünüyorsan hızlı; yavaş geçtiğini düşünüyorsan yavaş akıyor. Kısaca zaman göreceli, hem zamanı bu kadar kafaya takmamak lazım, sonuçta hepimizin bir gün saati duracak.
Katılıyorum. Günlük yaptığın aktivitelere veya işlere göre de değişebilir.

Zaman gerçekten çok çabuk geçiyor, foruma üye olduğumda kedim yoktu kedi aldım, evli değildim evlendim. Gerçekten zamanın bu denli hızlı akması biraz garibime gidiyor, 1 hafta önce yaşadığım olayları sanki dün yaşamışım gibi geliyor. Bu düzen normal mi acaba? Bende bir sorun yoktur umarım :).

Hocam bir gün bir bakacaksınız ahirettesiniz 🤣🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı