Zaman çabuk geçiyor

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yaşım 27. 25 yaşımdan itibaren hayatla ilgili sürekli düşünüyorum. Ve çoğu zaman geçmişte ne yasandiysa aklıma geliyor. Nasıl oluyor diyorum, nasıl oluyor da zaman bu kadar hızlı geçiyor.
Hayat çok kısa geliyor artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşım 27. 25 yaşımdan itibaren hayatla ilgili sürekli düşünüyorum. Ve çoğu zaman geçmişte ne yasandiysa aklıma geliyor. Nasıl oluyor diyorum, nasıl oluyor da zaman bu kadar hızlı geçiyor.
Hayat çok kısa geliyor artık.

Evet katılıyorum bir de malesefki bu durum bizim için daha içler acısı bu ekonomiyle gencligimizi yasamak biraz zor oluyor.

Çok haklısın 1 saat artık 10 dakika gibi geliyor. Eskiden böyle hissetmiyordum ama şu an bu duyguyu aşırı yoğun bir şekilde hissediyorum sabah kalkıyorum gözümü açıp kapatıncaya kadar akşam olmuş günümü değerlendiremeden gün bitmiş oluyor.

Hayat zaten çok kısa. Kısa veya uzun olması da görecelidir, evrenin yaşına göre ömrümüz çok kısa fakat bir kelebeğe göre uzun. Dünya 1 yaşında dersek bizim ömrümüz ortalama 11 saniyeye denk geliyor. Yirmi yaşından sonra bu konuda olan farkındalığınız daha fazla artıyor. Algı meseli aslında.

Geri
Yukarı