Zaman çok hızlı geçiyor

dnz.2006

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Vay be. Technoblade Haziran'da vefat etmiş. Sanki dün gibi zaman, ne hızlı geçiyor efendim. Ah o eski zamanlar arkadaşlarla rahmetli Intel Pentium laptopımla 30 FPS Minecraft oynardım. Keşke o günlere geri gidebilsem. Canım şu anda da oynamak istiyor ama neredesiniz eski 1.8.9'cular? Biz gittik, hatıralarımız kaldı.

Eski laptopum da Minecraft 1.7.10 oynadığım zamanları hatırlıyorum sanki dün gibi. Yaratıcı mod da bir şeyler yapmaya çalışıyordum :neşeli:. Hayatta kalma da oynuyordum.

Son düzenleme:
Vay be. Technoblade Haziran'da vefat etmiş. Sanki dün gibi zaman, ne hızlı geçiyor efendim. Ah o eski zamanlar arkadaşlarla rahmetli Intel Pentium laptopımla 30 FPS Minecraft oynardım. Keşke o günlere geri gidebilsem. Canım şu anda da oynamak istiyor ama neredesiniz eski 1.8.9'cular? Biz gittik, hatıralarımız kaldı.
Burdayım 1.8.9 tam bir efsaneydi.

Hocam şuan sunucular berbat geçen internet kafeden bir gireyim dedim açtım eggwars oyun 6dk da bitti ne keyif aldım ne haz!

Zaman hep hızlıydı ama özellikle son 1-2 sene acayip çabuk geçti gibi. Ben hala karantina sonrası okula dönüşte kaldım, sanki 1 ay öncesi gibi geliyor.

Geri
Yukarı