Zaman çok hızlı geçiyor

Sağ ol bilgilendirdiğin için meslek lisesindeyim kimya fizik gibi dersleride görmüyorum umarım başarabilirim. Umarım sende 4 ay sonra sınava girdiğinde istediğiniz üniversiteye gidersin.

Hocam meslek lisesinden üniversiteye gitmek daha kolay bende meslek liseliyim mtok alanındaki üniversitelere okul ek puan veriyor bu sayede gitmeniz kolaylaşıyor.

Tahminince 170 bin için kaç TYT AYT neti yapmalıyım?
TYT 60 net, AYT de Fizik, kimya, biyolojiden en iyi olduğunuza odaklanın full e yakın olursa biri diğer dersler de az net çıksa da ileri atar. Matematik burada kilit oluyor birazda AYT için net bir şey diyemiyorum. Benim AYT netim yanlışım yoksa kontrol ederken AYT 80-81 netim vardi buna göre kendinizce yorumlayabilirsiniz.

Günü erken başlatmak cidden olumlu etki ediyor. Bir de gününü planlayıp ona uyarsan zamanı bayağı iyi kullanırsın.

Evet ben de hissediyorum. 2023 hızlı bitti. Sınavlar biteli neredeyse 3 hafta olacak. 2020'ye gireli 4 yıl oldu.

Hocam konuyu iyi hortlatmışsınız ben bu konuyu 15 tatil hızlı geçtiği için açmıştım tatil bitmek üzereydi sonra tam tatilin bittiği gün deprem oldu malum Kahramanmaraş'ta yaşayınca okul yıl boyunca tatil oldu ama giden onca şey geri gelmedi bende o saatten sonra zamanın hızlı geçtiğinden yakınmak yerine her şeyi akışına bıraktım ve bir baktım bu konuyu açalı bile 1 yıl olmuş geçmişe olan hasret yakınma hiçbir şey ifade etmiyor maalesef akışına bırakın dostlarım giden geri gelmeyecek zamanın tadını çıkarın.

Hocam konuyu iyi hortlatmışsınız ben bu konuyu 15 tatil hızlı geçtiği için açmıştım tatil bitmek üzereydi sonra tam tatilin bittiği gün deprem oldu malum Kahramanmaraş'ta yaşayınca okul yıl boyunca tatil oldu ama giden onca şey geri gelmedi bende o saatten sonra zamanın hızlı geçtiğinden yakınmak yerine her şeyi akışına bıraktım ve bir baktım bu konuyu açalı bile 1 yıl olmuş geçmişe olan hasret yakınma hiçbir şey ifade etmiyor maalesef akışına bırakın dostlarım giden geri gelmeyecek zamanın tadını çıkarın.

Çok üzgünüm dostum. Konunun hortlatıldığını fark etmemişim. Umarım yakınlarını kaybetmemişsindir. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı