Zaman makineniz olsa hangi geçmiş tarihe giderdiniz?

"Dolar 1.7 olmuş, PC alınmaz bu zamanda." Diyen adamın tarihine gidip, o adamı bulup, şimdiki dolar kurunun SS'ini gösterip PC toplattırırdım. Onun dışında, doğum tarihime gidip gerçekten evlatlık mıyım, değil miyim onu araştırırdım.
Öhm, Doların 1.7 olduğu zamanda asgari maaş 500TL bile değildi.1000 Dolarlık bir PC toplamak istesen 1700TL yapıyor.Yine pahalı....

"Dolar 1.7 olmuş, PC alınmaz bu zamanda." Diyen adamın tarihine gidip, o adamı bulup, şimdiki dolar kurunun SS'ini gösterip PC toplattırırdım. Onun dışında, doğum tarihime gidip gerçekten evlatlık mıyım, değil miyim onu araştırırdım.

Çok basit yanına 5K para alıp geçmişe gidip anana babana veriyorsun parayı bunu dolar yapın diyorsun. 3K dolar geçiyor eline neredeyse bekletin diyorsun ve zamanı gelince bozduruyorsun merhabalar 23K Türk lirası.
Altında olur bas parayı o zaman bu zaman kaç kat para geç ele.

Altın zamanında 10 Lira falanmış, ehliyet ise BEDAVA imiş.Bak bu olabilir. :D
Zaten o yüzden dedim. :)
Çok basit yanına 5K para alıp geçmişe gidip anana babana veriyorsun parayı bunu dolar yapın diyorsun. 3K dolar geçiyor eline neredeyse bekletin diyorsun ve zamanı gelince bozduruyorsun merhabalar 23K Türk lirası.
Altında olur bas parayı o zaman bu zaman kaç kat para geç ele.

Bitcoin alın derdim, sonra o Bitcoin'le 2016, 2017'de çıkan arabaları alın derdim, sonra da 50.000'lik arabayı 300.000'e satar keyfime bakardım.

"Dolar 1.7 olmuş, PC alınmaz bu zamanda." Diyen adamın tarihine gidip, o adamı bulup, şimdiki dolar kurunun SS'ini gösterip PC toplattırırdım. Onun dışında, doğum tarihime gidip, gerçekten evlatlık mıyım, değil miyim onu araştırırdım.
Arkadaşlar üzgün atmanızı gerektirecek bir durum yok, sadece biraz şüphelerim var. Onları çürütmek veya doğrulamak için gideceğim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı