Zamanında Casper Bilgisayarı Olan Kimler Var?

İlk laptopun markası Caper idi. İkinci el almıştık 500₺'ye, sene 2011 olması lazım. Hala durur bir köşede HDD'si değişti geçen sene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu hortlamış, ilk görünce aklıma @Recep Baltaş'ın casper'ın ne olduğunu neden alınmaması gerektiğini her mecrada gündeme getirdiğini hatırlıyorum birde bakkalcı ekran kartlarını ah o levid günleri anılar..

Tek memnun olan benim sanırım ne zaman aldığımı bile unuttum GT335M var oradan hesaplayın yılını :). Hor kullanmama rağmen kasasında ne kırık ne çatlak var bir kere bile arıza vermedi hala kullanıyorum. Bir tek sarı bir çizgi var ekranda sebebi benim hatamdan ekranı silerken su damlası kaçtı oda rahatsız etmiyor. Windows 10 yüklüyorum hiç bir sorun olmuyor. Tabi bundan oyun oynamıyorum Film,Twitch fln takılıyorum. Teşekkürler Casper. Bu arada ASUS marka laptop aldım daha sonra bozuldu 3 yılda menteşeleri kırıldı, 3 yıl önce kardeşime Toshiba aldım şuan oda arızalı tamirde ekran kartında problem çıktı yeni cip söyledik onu takacaklar ve onunda kasası çok kötü fan korumaları kırıldı bir menteşesi çatlak. Ama telefonları çok kötü via v3 ve via v5 kullandım 2 side çöp :)
Adsız.png
Adsız2.png

Eki Görüntüle 321030
2012 Ocak ayında almıştım. 2670qm ler cirit atarken içinde 2720qm işlemci önde dokunmatik tuşlar var diye hava atardım. Zaman içinde ekran menteşeleri kırıldı hoparlörleri ses jakı dvd romu ve hard diski bozuldu yeni harddisk alacağım. Ama halen bataryasında zerre bozulma ve ekran süresinde düşme olmadı. Helal olsun diyorum. Şimdi bu bilgisayara msata takmayı düşünüyorum wifi kartını çıkartıp.
Ayni bilgisayar bende vardı hocam. O kadar sorun çıkardıki saçım beyazladı. Hatta Technopatla tanışmam bu sayede oldu. Bir daha kazıklanmamak için. İki ay önce de kendi sistemimi kurdum. Casper pişmanlıktır.

Teknoloji şans işidir ben Vatan Bilgisayar'da fazla da incelemeden almıştım. Hard diskin çökmesi dışında beni çok zorlamadı, bilgisayarı hor kullanmasaydım belki hiç bir şey olmayacaktı bile :)

Bende q8400 HD4450 ve 3 GB ddr3 Ram li olan hala var. Tek sevdiğim şey klavye. Bilek desteğinde çizikler var ama onun dışında bir sıkıntısı yok. Etrafındaki tuşlar çok kullanışlı. Onun dışında Allah o şirketin belasını versin. 😁

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı