Zamanında korsan Minecraft kullanmış biri ne yapmalı?

• Konuyu başlatan EymNn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 627

EymNn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben zamanında korsan Minecraft kullandım. Bilgisayar formatlandı falan ama baya bi zaman oldu. Korsan Minecraft'ın virüslü olduğu kanıtlandı. Şimdi ben ne yapmalıyım?

Hiçbir şey. Formatı temiz bir yolla attıysanız sorun yok. Ama format USB'sini falan virüslü bilgisayarla oluşturduysanız belki hala vardır.
Sistemi antivirüs ile taratın. Bir şey çıkmazsa endişelenmeye gerek yok.

İnsanların Google'da araştırma yaparken daha rahat bilgiye sahip olması için böyle bir şey yapıyorum.
Bazı kişilere inanıp oyun zevki mahvolan oyuncular, bu Launcher kesinlikle bir virüs değildir. Size şöyle açıklayalım. Bu konuyu dikkatle incelerseniz bazı Technopat kullanıcıları Java'ların Windows ve Linux için hash değerlerini karşılaştırıyorlar ve şaşırmıyoruz ki bu değerler aynı. Bu da şu demek, Oracle sitesinde ki Java ile Launcher'ın sözde kendi sitesinden indirdiği Java aynı. Reddit'de paylaşılan çoğu şeyde büyük ihtimal bir kolpadan ibaret. Bunlara fazla kanmayın açın oynayın oyununuzu. İyi sosyaller🤗
Alıntı yaptığım konu.

PC'nize anti virüs yükleyin tarama yapın ESET öneririyoum 30 günlük deneme sürümü var onu kullanın Google gibi uygulamalarda hangi cihazlara giriş yapılmış olduğuna bakın tanıdık olmayan bir cihaz varsa şifre değişin tarama sonucunda virüs çıkarsa format atabilirsiniz.

Geri
Yukarı