Zamanında pişman olduğunuz hatalar ve anılar

Çocuk beni delirtmek üzere olabilir misin?

İsmi Asya ise delirmek üzere de olabilir miyiz yoksa?

Hocam bilmem inanır mısın ama Asya kelimesini duyduğum anda ister Edirne şehrinin bulunmadığı kıta olsun ister isim olanı olsun bana aniden bir el ayak titremesi geliyor ve ardından delirme hissini deneyimliyorum, bunların hepsi gerçekleştikten sonraki yerlere düşme hissini size anlatamam deneyimlemeniz şart. Garip olanı ise her gün rüyamda kapıma C2 Asya ibaresi bulunan bir kağıt bırakıldığını görüyorum.

Hocam bilmem inanır mısın ama Asya kelimesini duyduğum anda ister Edirne şehrinin bulunmadığı kıta olsun ister isim olanı olsun bana aniden bir el ayak titremesi geliyor ve ardından delirme hissini deneyimliyorum, bunların hepsi gerçekleştikten sonraki yerlere düşme hissini size anlatamam deneyimlemeniz şart. Garip olanı ise her gün rüyamda kapıma C2 Asya ibaresi bulunan bir kağıt bırakıldığını görüyorum.
Selamlar, subsonic.

Hocam inanırım. Asya kıtasındaki şahısın memeleri halen aklımdadır. Edirne şehri de Kayseri şehri de Bursa şehri de bu hissi buram buram tatmıştır. El ayak titremesi de zira çok normal delirmemenizi önermekteyim. Bu hissi kısmen deneyimledim diyebilirim. Kapınıza "c2.me/asyawai" kağıdını bıraktığım için üzgünüm. Videolar ve fotoğrafları incelikle harddiskimde saklıyorum.

Saygılarımla.

2-3 sene önce paramız yoktu durumumuz çok kötüydü okula harçlık götürmek için para yoktu evde 10kr 5krler vardı annemle babam biraz idare et dedi bu paralarla dedi ben 1-2 gün götürdüm okula ama utandım arkadaşlarım 5-10 TL getiriyorlardı bende eve gidince kuruşları yere fırlattım bana neden düzgün para vermiyorsunuz diye babam ve annemde çok üzülmüştü "paramız yok oğlum ne yapalım demişti" büyüdüm aklına geldikçe ağlıyorum neden böyle yaptım diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı