Zamanında pişman olduğunuz hatalar ve anılar

Yapmayın hocam vazgeçmeyin bende aynı durumdayım maddi sıkıntılardan dolayı çok fazla eğitim alamıyorum ama eğer durumunuz iyiyse yapın spor iyidir.

Elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum fakat futbolcu olabilmek için yaş geçti artık.

İyi oynasan bile çevre olmadan olmuyor illa torpil lazım iyi bir futbol kariyeri için ):

Katılıyorum. Gittiğim bazı altyapılarda kayırıyorlardı babası zengin olanları.

Elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum fakat futbolcu olabilmek için yaş geçti artık.

Bu her yerde öyle dershanede bile babası elit olanlara ayrı davranılır o kadar berbat.

Yaş geçtiyse bir şey diyemem ama insanoğlu artık para için ner türlü yanlışı yalanı yapıyor kim olursa olsun işin zor tarafı bunlara rağmen başarılı olmak.

Bir tane şehir kurma oyunu vardı, 650 TL yatırmıştım ona ve şu an hesabı kaybettim..

Bir de 10 ay önce Passat almadığım için pişmanım.

Selamlar, subsonic.

Hocam inanırım. Asya kıtasındaki şahısın memeleri halen aklımdadır. Edirne şehri de Kayseri şehri de Bursa şehri de bu hissi buram buram tatmıştır. El ayak titremesi de zira çok normal delirmemenizi önermekteyim. Bu hissi kısmen deneyimledim diyebilirim. Kapınıza "c2.me/asyawai" kağıdını bıraktığım için üzgünüm. Videolar ve fotoğrafları incelikle harddiskimde saklıyorum.

Saygılarımla.
winking-face_1f609.png

🙂🙃

Geri
Yukarı