Zamlanmadan kapılması gereken oyunlar listesi

BaltaTas

Centipat
Daha fazla  
Özellikle indirimlerde kaçırılmaması gereken oyunlar. Bir daha bu fiyatları görmek zor olabilir.

1. Rise of the Tomb Raider
2. Batman serisi
3. Bioshock serisi.
4. Just Cause Serisi
5. Deus Ex serisi.
6. Metal Gear Solid the Phantom Pain
7. Ark Survival Evolved
8. Stardew Valley.
9. Don't Strave
10. Darksiders 1 ve 2
11. Dirt Rally 2.0
12. Divinity Original Sin 2 ve daha önceki oyunları
13. Thief Simulator (Şu anda 5.40 lira ve indirimde)
14. Hellblade
15. Kingdom Come Deliverance
16. Mad Max
17. Shadow oıf Mordor ve Shadow of War
18. Papers Please
19. Plants vs Zombies (Bu harika oyun şu anda sadece 2.50 lira ile indirimde)
20. Saints Row the Third
21. Satisfactory
22. Shadow Tactics (Bu firma Desperados 3'ü de yapmış ve farklı bir yayıncı o oyunu 300 liradan satışa sokmuştu.)
23. Terraria
24. V Rising
25. Sky Force Anniversary ve Reloded (İki boyutlu oyunlar ama hoş bence. Nostaljik çağrışımlar yapıyorlar ve grafikleri de iyi. İndirim olursa alınır.)
26. Faster Than Light
27. Oxygen Not Included
28. Crypt of the Necrodancer yazacaktım ama müthiş zamlanmış Klei'nin diğer oyunlarına da zam gelecek demek bu.
29. Brothers - A Tale of Two Sons
30 Call of Juarez: Gunslinger (şu anda 18 lira ile indirimde)

Şimdilik bu kadar. Sonradan listeye ilaveler yapabilirim.

Son düzenleme:
Just Cause serisini kaçırmayın derim, dördüncü oyunu hariç diğer oyunları alınabilir. Fiyatına göre oldukça sağlam aksiyon oyunudur, oyundan da hikaye beklemeyin. Adından da anlaşılacağı üzere patlamalı, vurmalı, kırmalı oyun. Oyunun konsepti bunun üzerine olduğundan dolayı senaryosu, hikayesi zayıf kalmış.

Var mı başka kapın dediğiniz yapım?
Var tabii olmaz olur mu?
Mesela Spelunky var.
İndirimde alınması için şu oyunları da sayabilirim:
Civilization 5 veya 6
Sniper Elit 4 var. (Sıktığın kurşunun adamın kafatasını nasıl parçaladığını görebiliyorsun.)
Superhot var.
Titanfaall 2 yüzde 90 indirimle şu anda 19.90 lira ve asla kaçırılmayacak bir oyun. 12 saat sonra indirim bitiyor.
Tomb Raider'ın 2013'te çıkan efsane oyunu var.
Trine 2 var.
The Walking Dead 2012 var.
The Wolf Among Us var.
Wasteland 3 indirim olursa alınabilecek bir oyun.
The Room 2014 var bulmaca severler için. Ve The Room 2 var.
Resident Evil 4 2005 yapımı oyun var. Remake'nin yapılacağını duyduğumda bu efsane oyunu 15 liraya indirimde kapmıştım. Çünkü remakei en az 600 liradan çıkar ve bunu da satıştan kaldırırlar diye düşünmüştüm.
Ori and the Blind Forest Definitive Edition (Nedense buna zam yapmayı unutmuşlar 10 lira)
Hitman Absolution ve Hitman Blood Money. Güzel oyunlardır. İndirimde kaçırılmaz.
Hero of the kingdom serisi. (Bu basit ama hoş oyunları indirimde görürseniz 2-3 lira gibi ucuz fiyatlardan kapın derim. Ama normal fiyatına alınmaz.)
Alen Wake 2012 var. İndirimsiz 25 lira.
Spec Ops: The Line (Hikayesi çok övülüyor ama oynanışı çok iyi değil deniliyor. Ben henüz almadım. İndirim olursa bunu da alırım.)

Son düzenleme:
Var tabii olmaz olur mu?
Mesela Spelunky var.
İndirimde alınması için şu oyunları da sayabilirim:
Civilization 5 veya 6
Sniper Elit 4 var. (Sıktığın kurşunun adamın kafatasını nasıl parçaladığını görebiliyorsun.)
Superhot var.
Titanfaall 2 yüzde 90 indirimle şu anda 19.90 lira ve asla kaçırılmayacak bir oyun. 12 saat sonra indirim bitiyor.
Tomb Raider'ın 2013'te çıkan efsane oyunu var.
Trine 2 var.
The Walking Dead 2012 var.
The Wolf Among Us var.
Wasteland 3 indirim olursa alınabilecek bir oyun.
The Room 2014 var bulmaca severler için. Ve The Room 2 var.
Resident Evil 4 2005 yapımı oyun var. Remake'nin yapılacağını duyduğumda bu efsane oyunu 15 liraya indirimde kapmıştım. Çünkü remakei en az 600 liradan çıkar ve bunu da satıştan kaldırırlar diye düşünmüştüm.
Ori and the Blind Forest Definitive Edition (Nedense buna zam yapmayı unutmuşlar 10 lira)
Hitman Absolution ve Hitman Blood Money. Güzel oyunlardır. İndirimde kaçırılmaz.
Hero of the kingdom serisi. (Bu basit ama hoş oyunları indirimde görürseniz 2-3 lira gibi ucuz fiyatlardan kapın derim. Ama normal fiyatına alınmaz.)
Alen Wake 2012 var. İndirimsiz 25 lira.
Spec Ops: The Line (Hikayesi çok övülüyor ama oynanışı çok iyi değil deniliyor. Ben henüz almadım. İndirim olursa bunu da alırım.)

Civ 5 ve Titanfall 2 hariç kütüphanemde hepsi mevcut. Çok teşekkür ederim önerileriniz için :)

Assetto Corsa Competizione + bütün DLCler.
Bir de Automobilista 2 var. Yeni DLC'leri yüksek fiyattan çıktı. Oyun 61 TL tahminimce bu oyun da Sea of Thieves gibi 61 TL'den 399 TL'ye çıkacak. Çünkü iki oyun da $39.99 ve eski satış fiyatları da birebir aynı. ACC de $39.99 olmasına rağmen 200 TL'den satılıyorsa Automobilista yüksek ihtimalle bu fiyatta kalmayacak.

Bir de Automobilista 2 var. Yeni DLC'leri yüksek fiyattan çıktı. Oyun 61 TL tahminimce bu oyun da Sea of Thieves gibi 61 TL'den 399 TL'ye çıkacak. Çünkü iki oyun da $39.99 ve eski satış fiyatları da birebir aynı. ACC de $39.99 olmasına rağmen 200 TL'den satılıyorsa Automobilista yüksek ihtimalle bu fiyatta kalmayacak.
Automobilista kitle olarak ne durumda peki? ACC ve iRacing daha popüler, oyuncu sayıları daha yüksek diye ikisi arasında seçim yaptım. Automobilista çok konuşulmuyor diye almak istemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı