Çözüldü ZannaSkull.exe virüslü mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berk Uzunkaya

Picopat
Daha fazla  
Çözüm
Merhaba, alttaki verdiğim linklerdeki dosya virüslü müdür?

Trojan ve data çalıcı var, mail bilgileriniz vb. çalınabilir indirmeyin, indirdiyseniz acil bir şekilde silin, dosyanın adından bilgisayarınıza neler yapıcağı az çok belli oluyor zaten :)

1619864212016.png

Trojan ve data çalıcı var, mail bilgileriniz vb. çalınabilir indirmeyin, indirdiyseniz acil bir şekilde silin, dosyanın adından bilgisayarınıza neler yapıcağı az çok belli oluyor zaten :)

1619864212016.png

Çözüm

Dosyada trojan ve spyware var, iyi bir Antivirüs veya Antimalware yükleyip taratın, önerim Kaspersky ve Malwarebytes'dır.

Dosyada trojan ve spyware var, iyi bir antivirüs veya antimalware yükleyip taratın, önerim Kaspersky ve Malwarebytes'dır.

Tamam hocam, regedit dosyasının içinde "targo" ismiyle olan bütün dosyaları sildim, Kaspersky ile tam taramada bir sonuç vermedi. Malwarebyte indirip tam tarama yapmalı mıyım? Uygulama galiba Visual Studio ile yapılmış, çünkü eskiden yaptığım programların regeditleri de aynı yerde.

Tamam hocam, regedit dosyasının içinde "targo" ismiyle olan bütün dosyaları sildim, Kaspersky ile tam taramada bir sonuç vermedi. Malwarebyte indirip tam tarama yapmalı mıyım? Uygulama galiba Visual Studio ile yapılmış, çünkü eskiden yaptığım programların regeditleri de aynı yerde.

Hocam El'le silerek bir yere varamazsınız, Malwarebytes indirip tam tarama yapın diyorum yarım saattir burada.

Yeni konular

Geri
Yukarı