Zaptila'dan Sneakers alınır mı?

Alışveriş yaptınız sanırım ödeme aşamasından bahsettiğiniz üzere soruyorum ürün orijinal mi sorunsuz elinize ulaştı mı? :)

Teşekkür ederim geri dönüşün için. Fotograf alan yollayabilir misin?

Merhaba alışveriş yaptınız mı siz? Merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın ama sakın. Dolandırıcı. Birkaç kişiye orijinal yolladı yalandan. Sakın almayın kesinlikle çakma satıyor.
satın aldın mı hiç?
Alışveriş yaptınız sanırım ödeme aşamasından bahsettiğiniz üzere soruyorum ürün orijinal mi sorunsuz elinize ulaştı mı? :)

Merhaba alışveriş yaptınız mı siz? Merak ettim.
yok yapmadım

Alınmaz. Firma ismi var ama siparişte ödemeyi şahsa yönlendirmekte. Ayrıca yazılan şirket ismi İstanbul'da kayıtlı gözükmemekte.
Sakın ama sakın. Dolandırıcı. Birkaç kişiye orijinal yolladı yalandan. Sakın almayın kesinlikle çakma satıyor.

Mesaj yazdığı gün hesap açıp 1 mesajı bulunan arkadaşlar gözüme pek şüpheli geldi 🤔 Gerekçe veya kaynak belirtebilirler mi? Gerçekten alışveriş yapan kişiler deneyimlerini anlatabilirse sevinirim. Ben de alışveriş yapmayı düşünüyorum.

Mesaj yazdığı gün hesap açıp 1 mesajı bulunan arkadaşlar gözüme pek şüpheli geldi 🤔 Gerekçe veya kaynak belirtebilirler mi? Gerçekten alışveriş yapan kişiler deneyimlerini anlatabilirse sevinirim. Ben de alışveriş yapmayı düşünüyorum.
sikayetvarda sanirim birkac tane inceleme var kontrol edebilirsiniz

Son düzenleme:
Alışveriş yaptınız mı acaba? Ben de aynı şekilde alışveriş yapacağım ama doğru düzgün kaynak bulamadım güvenilir olup olmadığına dair.

Alışveriş yaptınız mı acaba? Ben de aynı şekilde alışveriş yapacağım ama doğru düzgün kaynak bulamadım güvenilir olup olmadığına dair.
Hayır yapmadım. Alışveriş yapmayı düşündüğüm zamanlarda neredeyse hiçbir ürün stoklarında gözükmüyordu. O dönem gümrük ve ithalat vergilerinde yapılan değişiklikten dolayı sanırım. Şu an düzeltilmiş gözüküyor, fakat alışveriş yapmadığım için Zaptilla adına bir şey diyemeyeceğim. Onun yerine aşağıda ki konuya göz atabilirsiniz. Ben de sutore üzerinden alışveriş yaptım ve memnun kaldım.

Zaptila çakma ürün satmakta. Türkiye'de bu kadar fazla model seçeneği ve numara seçeneği asla olamaz. Üstelik ürünlerin bütün numaralarının fiyatlandırması aynı. Hype-Merch veya Sutore'yi tercih edin.

Zaptila çakma ürün satmakta. Türkiye'de bu kadar fazla model seçeneği ve numara seçeneği asla olamaz. Üstelik ürünlerin bütün numaralarının fiyatlandırması aynı. Hype-merch veya Sutore'yi tercih edin.

Cok pahalı iki sitede bura bayağı uygun beni işkillendiren nokta her üründe her stok var, numara var. Yani çakma mı acaba ürün alan varsa söylebilir mi? Ona göre alacağım.

Air Jordan 1 Retro High Og 'Prototype' bu ürünü alıcam lutfen daha önce alısveris yapmıs olan varsa urunler cakma mı soyleyebilrmisiniz​

Yeni konular

Geri
Yukarı