Zaten rootlu olan bir telefona Magisk yüklenir mi?

Yani yüklüyorum ama ek dosya yükleme istemiyor. Şöyle bir mesaj veriyor ama sonra başka bir hareketlilik olmuyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-09-02-15-44-853_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2022-06-09-02-15-44-853_com.topjohnwu.magisk.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 120
Sizin temiz bir şekilde recovery modunda magisk'i flashlamanız en iyisi olacaktır. Bunu yapmanız için var olan magisk dosyasını .zip olarak kaydedip recovery modda/twrp ile flashlamanız olacaktır. Cihaza zaten işlem yapılmışsa çok yüksek ihtimalle twrp yüklenmiştir. Hızlıca gitmek için magisk uygulamasını açtığınızda sağ üste dönen oka tıklayarak kurtarma modunda yeniden başlat demeniz yeterlidir.

Sizin temiz bir şekilde recovery modunda magisk'i flashlamanız en iyisi olacaktır. Bunu yapmanız için var olan magisk dosyasını .zip olarak kaydedip recovery modda/twrp ile flashlamanız olacaktır. Cihaza zaten işlem yapılmışsa çok yüksek ihtimalle twrp yüklenmiştir. Hızlıca gitmek için magisk uygulamasını açtığınızda sağ üste dönen oka tıklayarak kurtarma modunda yeniden başlat demeniz yeterlidir.
şuan install kısmına girdim twrp de ama dahili depolama 0 mb gözüküyor ve hiçbir dosya yani telefonda olan dosyalar düzgün gözükmüyor.

Android 12 mi kullanıyorsunuz? Bunun nedeni TWRP'nin şu an için A12 sürümünde şifreli dosyaları decrypt edememesinden dolayı. Dolayısıyla eğer A12 yüklü ise telefonda adb ile flashlama yapmanız gerekiyor. Dosyların 0 gözükmesi/rastgele harf sayı kombinasyonları şeklinde gözükmesi bundan dolayı.

magiski yükledim twrp den ama düzgün yüklemedi. Yarım yamalak yükledi. Datayı wipe layıp tekrar yüklememi istedi ama bende korktum çünkü imei gidebilir. Yani kısacası root gizlemeyi yapamıyorum. Root gizlemeyi magisk olmadan yapamaz mıyım?

imei data wipe yapınca gitmemesi lazım bildiğim kadarıyla efi kısmında tutuluyor ancak riske girmeye değmez tabi. Yarım yamalak yükledi derken biraz açabilir misiniz?

imei data wipe yapınca gitmemesi lazım bildiğim kadarıyla efi kısmında tutuluyor ancak riske girmeye değmez tabi. Yarım yamalak yükledi derken biraz açabilir misiniz?
yani yükledi uygulama var ama yükleme bittikten sonra kırmızı bir yazıyla hata verdi hatanın ne olduğunu hatırlamıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı